Sayfa 696/1032 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anladim. Yok ben o eski seviyeleri hic tahmin etmiyorum ama bugun sozcudeki yazi hem HA'nin gelmeyecegine hem de yine bizim OFAC hikayesinin uzayacagina isaret etti.
    Sozcu deki o teyzeyi dinleme hocam bos teneke cok ses cikarirmis

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Siz yenisiniz bu hissede galiba.
    Halkbank %5'i çerez niyetine düşer.
    Ahahahah hakakten haaa... Resmen ayarimizi bozdu bizim bu Halk belasi...

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Orda baska birsey daha var kadinin yazdigi dogru olan. Yani temyize gitmis savci 26 Haziran'da.

‎June‎ ‎26‎, ‎2018‎ ‎1‎:‎39‎ ‎AM
    US prosecutors plan to appeal the length of the prison term for a Turkish banker convicted of helping Iran evade sanctions.

Mehmet Hakan Atilla, who headed international banking at Turkiye Halk Bankasi AS, was sentenced to under three years in prison in May by US District Judge Richard Berman. Prosecutors sought at least 15 years.

The filing on Monday did not go into detail about the basis for appeal, Bloomberg reported.
    Hocam appeali geri cekmek 5 dakkalik is ona takilma sen...

4. Dolar cinsi yabancı para zorunlu ve serbest hesaplara ödenecek gecelik faiz oranı yüzde 2,00'ye yükseltildi
    Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası(TCMB), ABD doları cinsinden tutulan zorunlu karşılıklara, rezerv opsiyonlarına ve serbest hesaplara uygulanan gecelik faiz oranını bugünden itibaren yüzde 2,00'ye çıkardı.
    Banka 18 Aralık 2017 tarihinden bu yana faiz oranını yüzde 1,50 olarak uyguluyordu.
    Uygulanacak faiz oranı değişen küresel ve yerel finansal piyasa koşulları çerçevesinde günlük olarak belirleniyor.

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Hocam appeali geri cekmek 5 dakkalik is ona takilma sen...
    Kendi appeali tamam da, karsi taraf ceker mi ki? Mahkemeye tweetleyen katibe sordum bakalim yururuluge sokmuslar mi savcilar appeali.

Tahtada hala hic alip tutan yok. Credit dun verdiklerini bugun yerine koyuyor. Herkes boyle.

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Ahahahah hakakten haaa... Resmen ayarimizi bozdu bizim bu Halk belasi...
    Aynen. Tam bir bela bu hisse. Siyasetten anlamayip siyasi hisse almanin sonucu budur!

Doce aldi. O herif de 10 kademe ustten basiyor.

8. En son topa cia başkanının da girmesi, basit bir cinayetten çok daha ciddi şeyler olduğunu düşündürüyor. Ne zaman ki sayın cb salı günü açıklayacağım dedi, trump pompeo en sonda cia başkanı devreye girdi. Anlaşılan siyasilerin elindeki koz büyük ve pazarlık sıkı... Dolarda çekilen hareketi birazda aba altından sopa göstermek olarak yorumlamak mümkün...

Sayfa 696/1032 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •