Sayfa 836/1032 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Amerikadan ses gelmeden o dediğin zor ama en azindan enerji verir diye düşünüyorum. Haber matrixe düştü çünkü

https://www.trthaber.com/m/?news=cum...&category_id=1
    Kesinlikle katılıyorum. En azından dip süreci yukarıda oluşur.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2. Ayraniyokicmeye sıradaki istek şarkı senin için gelsin inşallah haklı çıkacaksın...

Erdoğan on possible lawsuit against Halkbank over Iran sanctions: • After US/Turkish Treasury Ministers’s calls last week, the file was about to be moved from NY to Washington • FM Cavusoglu intervened by calling Pompeo • Trump promised me in Paris to resolve it

Kaynağı bulamadım. Investing de biri copy paste yapmış.
    Eline saglik. Bu ve sonraki yazdigin bayagi guzel haberler.

Demek ki Camlibel ile Cuneyt Ozdermir'in yazdiklari da dogruymus.

Amerikadan ses gelmeden o dediğin zor ama en azindan enerji verir diye düşünüyorum. Haber matrixe düştü çünkü

https://www.trthaber.com/m/?news=cum...&category_id=1
    Icraatlar hep senden. Sagolasin bizlere koydugu haberler icin.

5. Ama dosyanın NY tan Washingtona taşınması en can alıcı nokta... Türkçe yazıda CB nin bazı gelişmeler oldugu dediği bu olsa gerek

6. AND baskani ile Turkiye baskani isi gucu birakmis bir sirketin bekasi icin ugrasiuorlar, anasini sattigimin kagidi tepki bile vermiyor!!! Baska kagit olacak 10. Tavanini yapmisti bu sunepenin kagidi utanmasa taban olacak!!! Hay buna bulastigimiz bulasacagimiz gune lanet olsun!!!

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    AND baskani ile Turkiye baskani isi gucu birakmis bir sirketin bekasi icin ugrasiuorlar, anasini sattigimin kagidi tepki bile vermiyor!!! Baska kagit olacak 10. Tavanini yapmisti bu sunepenin kagidi utanmasa taban olacak!!! Hay buna bulastigimiz bulasacagimiz gune lanet olsun!!!
    Konjektur degisti. Durum 1 sene oncesindeki gibi degil.

Yanliz piyasaya hikaye gerekiyor. Kim bilir, belki OFAC'ta olumlu birseyler olursa o kullanilir. Yoksa artik OFAC'i gectik, banka kendi derdinde. Butun bankalar kendi dertlerinde.

Sayfa 836/1032 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •