Sayfa 819/1032 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sagolasin ayransiz. Biraz acar misin bunu?
    Diger postlarda yazdim - spesifik sorun varsa sor cevaplamaya calisayim

Üstteki garan alttaki halk grafiği, henüz trend kırılımı yok bekliyoruz. Grafikler birbiri ile aynı gibi.
    Yalnız Halk ın 2017 ağustos-2018 ocak arası farklı fiyatlaması mevcut, trend kırılırsa acep garanti den daha iyi performe eder mi bilinmez... İyi pazarlar...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

3.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    1 saat sürmüş yaw, ne konuşacaklar galatasaray fener muhabbeti mi? En azından iyi görsel samimi
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/be...nustu-41015611

Bugün daha görüşme filan olmaz halkbank işi yattı bence

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Yani Cansu veya Razi beyden biri buyuk yaniliyor - ben burada tercih hakkimi Razi beyden yana kullaniyorum.
    Onlarin hicbiri burdaki insanlardan fazla birsey bilmiyor. Biz butun haberleri okuyup takip ediyoruz hatta. Drexty'nin dagarciginda onlardan fazla bilgi olduguna eminim mesela. Onlar da bizle beraber ogreniyor. Oyle olmasaydi kose olur giderlerdi.

5. katar beklentim var başka hiç bir beklentim yok. herşey meydanda ekonomik siyasi jeo. 500 milyon poundluk uçak bu clio sembol değil.

katar bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Daha önce yazdığım gibi, ''ayaküstü, kısa süreli ,'' bir sohbet olmuş.Eşler dahil herkesin olduğu bir akşam yemeği davetinde sadece nezaket cümleleri edilir örneğin '2 ülke arasındaki Suriye'deki çatışma alanları' ya da 2 ülke arasında 'Halkbank' gibi sorun yaratan konulara girilmez ,bu nedenle de sayılmaz bence.Ama bugün bir Trump-Erdoğan görüşmesi olacak mı,onu takip edelim.
    Dogru diyorsun sn. deniz. Yine de olumlu duruslari resimlerde.

Niye beraber oturtmuslar acaba. Alfabetik olarak Turkey - USA yakin oldugundan mi?

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Dogru diyorsun sn. deniz. Yine de olumlu duruslari resimlerde.

Niye beraber oturtmuslar acaba. Alfabetik olarak Turkey - USA yakin oldugundan mi?
    Protokol kurallarına göre,-özel bir sebep yoksa- devlet başkanları,ingilizce alfabetik sırasıyla (Turkey,United States),sonra alfabetik sıraya göre başbakanlar oluyor.Ev sahibi protokolde ilk masada olur.

8. Yemekte oturup KAsikci cinayetini konusmuslar. Halkbank MEvzusu konusulmamis . Hurriyette haber yapilmamis. Belki ikili olarak heyetler biraraya gelirse bu konuda arada konusulur.

Beyaz Saray açıkladı! Erdoğan ve Trump kritik görüşmede Kaşıkçı cinayetini konuştu

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/be...nustu-41015611

Yalniz Halkbank meselesi dogru olabilir. Trump New york Guney bassavciligina soz cikartamiyor. Karsi gelemiyor. Erdogan da Acilan sorusturmanin durdurulmasini istemisti. Demekki Erdogan da farkinda acilan bir sorusturmanin varligindan. Halkbank ile ilgili bir dava olursa, ki olacaga benziyor, Oturur birde Hakan Atillanin davasini takip ettigimiz gibi onu da takip edecegiz gibi duruyor. 10 dan 6 lara gelimisti. Yalniz zamanda artiyor artik. Aylik Tasima maliyeti %2. 2 yil beklersen Yuzzde 50 artmali ki tl de degerini korusun.

Sayfa 819/1032 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •