Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Forumdan haberler (ekler, mobil görünüm ve mobil uygulamalar)

1. Forumdan haberler (ekler, mobil görünüm ve mobil uygulamalar)

hn1.png

1. Foruma artık resimleri direkt olarak yükleyebilirsiniz. (200kb sınırı geçmemek kaydıyla)

2. Biliyorsunuz iOs uygulaması uzun zamandır apple store da yoktu. Dün itibariyle Android uygulaması da hata vermeye başladı. Android için yeni uygulamayı yükledim, görüntülenmesi zaman alabilir. Eğer sonuç alamazsak tapatalk uygulamasını sonlandıracağım. Ben android ve iOs uygulamalarından hiç anlamıyorum müdahale edemiyorum, bunlar tamamen farklı yazılımcıların yaptığı programlar. İnşallah ileride kendi forum uygulamamızı da geliştirip apple ve android store'lara yükleriz. Bunun için forum üyesi (ya da okuru) arkadaşların yardımına da açığım.

3. Forumu telefondan izleyen arkadaşlar için ise iyi bir haberim var. Yeni bir görünümü devreye aldım, adı mobil. Bu görünümü full site görünümünde iken sol alt köşeden "mobil" seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca şu linke tıklayarak da erişebilirsiniz. Bir de mobil mavi seçeneği var (ki bu default olarak geliyor) İki görünüm esas farkı reklam yerleşimlerinde.

- mobil mavi de tam sayfa reklam yer alıyor.
    - mobil seçeneğinde ise tam sayfa reklam yok.

Hayırlı olsun
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. Android uygulaması güncellendi, mağazada mevcut. İphone uygulaması için de çalışıyoruz.

3. Ayrıca forumu telefonunuzun Chrome ya da Safari uygulaması ile rahat izleyebilirsiniz. Bu görünümü full site görünümünde iken sol alt köşeden "mobil" seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca şu linke tıklayarak da erişebilirsiniz.

Bu yazıyı mobil görünümü ile yazıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    hn1.png

1. Foruma artık resimleri direkt olarak yükleyebilirsiniz. (200kb sınırı geçmemek kaydıyla)

2. Biliyorsunuz iOs uygulaması uzun zamandır apple store da yoktu. Dün itibariyle Android uygulaması da hata vermeye başladı. Android için yeni uygulamayı yükledim, görüntülenmesi zaman alabilir. Eğer sonuç alamazsak tapatalk uygulamasını sonlandıracağım. Ben android ve iOs uygulamalarından hiç anlamıyorum müdahale edemiyorum, bunlar tamamen farklı yazılımcıların yaptığı programlar. İnşallah ileride kendi forum uygulamamızı da geliştirip apple ve android store'lara yükleriz. Bunun için forum üyesi (ya da okuru) arkadaşların yardımına da açığım.

3. Forumu telefondan izleyen arkadaşlar için ise iyi bir haberim var. Yeni bir görünümü devreye aldım, adı mobil. Bu görünümü full site görünümünde iken sol alt köşeden "mobil" seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca şu linke tıklayarak da erişebilirsiniz. Bir de mobil mavi seçeneği var (ki bu default olarak geliyor) İki görünüm esas farkı reklam yerleşimlerinde.

- mobil mavi de tam sayfa reklam yer alıyor.
    - mobil seçeneğinde ise tam sayfa reklam yok.

Hayırlı olsun
    Daha önceden mobilden screenshot yaparak ve pc den printscreen ile foruma defalarca resim yüklememe rağmen, yaklaşık 10 gündür hem pc den hemde mobilden yükleme yapamıyorum.. Ayrıca başkalarının yüklediği fotoların büyük kısmını da mobilden göremiyorum... Bilgilerinize... Android...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.32 mb kota sınırını aştınız şeklinde bir uyarı geliyor... Bu kota sınırı yeni uygulanan bir özellik mi eğer öyleyse uygulana çok kullanışsız bir hal alıyor... Mobilden ekran görüntüsü bile yükleyemiyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Daha önceden mobilden screenshot yaparak ve pc den printscreen ile foruma defalarca resim yüklememe rağmen, yaklaşık 10 gündür hem pc den hemde mobilden yükleme yapamıyorum.. Ayrıca başkalarının yüklediği fotoların büyük kısmını da mobilden göremiyorum... Bilgilerinize... Android...

hizli resim yukle .com dan link yapistirabilirsiniz
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •