Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
Arama sonucu : 42 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Amibroker

1.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Uzun zamandir kullaniyorum muthis bir program data icin asagida ki programi kullanabilirsiniz. Ucretsiz guzel bir program.
    Internette sayisiz kod var sistemin adini yazip yanina afl diye yazip tum kodlara ulasabilirsiniz.Yalniz cok fazla gereksiz kod var dogru sitelerden ve forumlardan dogru kodlara ulasabilirsiniz.
    http://yloader.com/dload/
    SElam ARkadaşlar , Yloader ile gün sonu datalarını Yahoodan alıyorum. Dataların coğu yanlış yahooda dikkat edin derim.

2.  Alıntı Originally Posted by crazyfly Yazıyı Oku
    SElam ARkadaşlar , Yloader ile gün sonu datalarını Yahoodan alıyorum. Dataların coğu yanlış yahooda dikkat edin derim.
    Yahoo verileri geç satte yayınlıyor o yüzden güncelleme saatine dikkat edin derim. Erken saatte güncel veri girmiş olmayabilirler.
    thyao.jpg
    garan.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by crazyfly Yazıyı Oku
    Güncel ve anlık veri için en güzeli Matriks. Ücretsiz olanların içerisinde ise en kullanışlı olanı Yloader. Ben Matriks data loader kullanıyorum. Anlık veri satın almazsanız 15 dk gecikmeli takip edebilirsiniz sadece programı satın alarak. Amibroker'a veri aktarımı çok kolay. O yüzden tavsiye ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    _SECTION_BEGIN("RSI ");
    SetChartOptions(0,0,chartGrid30|chartGrid70);
    periods = Param( "Periods", 15, 1, 200, 1 );
    //Plot( RSI( periods), _DEFAULT_NAME(), ParamColor( "Color", colorCycle ), ParamStyle("Style") );

R= RSI( periods);
    Overbought=70;
    Oversold=30;
    //Plot(Overbought,"Overbought Zone",colorBlue);
    //Plot(Oversold,"Oversold Zone",colorGreen);

Overbought=70;
    Oversold=30;
    Buy = Cross(R, Oversold) AND R > Oversold;
    Sell = Cross(Overbought, R) AND R < Overbought;

SetChartOptions(0,chartShowArrows|chartShowDates);
    _N(Title = StrFormat("{{NAME}} - {{INTERVAL}} {{DATE}} Open %g, Hi %g, Lo %g, Close %g (%.1f%%) {{VALUES}}", O, H, L, C, SelectedValue( ROC( C, 1 ) ) ));
    Plot( C, "Close", IIf(R>50,colorGreen,colorRed), styleBar| styleThick|styleNoTitle | ParamStyle("Style") | GetPriceStyle() );
    Signalshape=Buy*shapeUpArrow + Sell*shapeDownArrow;
    PlotShapes( Signalshape, IIf( Buy, colorGreen, colorRed ),0, IIf( Buy, L, H ) );

Bunu bir denermisiniz ? Bu sistem RSI(periods) değerinin 50 olduğu durumlara göre barlara renk vermektedir. Aşırı alım ve satım bölgenizde ise al-sat sinyalini göstermektedir. İşinize yarayacağını düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim.
    Küçük bir değişiklik ile oldu usta teşekkürler.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    652
    ms downloader den xu100 dolar bazlı 60 dakikalık çekemiyorum bilgisi olan arkadaş varmıdır.
    Yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Küçük bir değişiklik ile oldu usta teşekkürler.
    Nasil bir degisiklikle hocam yaptiniz

7.  Alıntı Originally Posted by ozkan227 Yazıyı Oku
    Nasil bir degisiklikle hocam yaptiniz
    formları dolaşırken gördüm. Vallahi hiç hatırlamıyorum. Farklı program kullanıyorum(İdeal ücretli)

8. Arkadaşlar merhaba, hazır bir afl koduna explorer özelliği eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •