Sayfa 2/646 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5167 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Ben sadece sıradan bir IHLGM Yatırımcısıyım.

Yamuk işim yok.

Yatırımımın karşılığını alabilmek için şirket hakkındaki olumlu gelişmelerden benim gibi olan diğer yatırımcılar da haberdar olsun istiyorum.

Çünkü bilemediğimiz bir sebepten dolayı IHLGM şirket yönetimi çok önemli ve şirketimiz için çok ama çok olumlu haberleri KAP a bildirmiyor.

Bu haberlerin çoğu farklı medya araçlarında mevcuttur. Birtek KAP ta yoktur.

Bu sebeple bana benzer durumdaki diğer yatırımcılar ne demek istediğimi eminim anlıyordur.

Ahlaksızca bir manipülasyonla karşı karşıyayız.

Bu benim gibi yatırımcılara karşı yapılmış büyük bir haksızlıktır.

Fakat artık mızrak çuvala sığmıyor.

ÇİN li mega şirketlerle yapılan ortaklıklar ortada. Sonucu yakın zamanda hisse senedimizin borsa fiyatlamasına çok olumlu bir şekilde yansıyacaktır.

Siz olumsuz ne derseniz deyin ; ne yaparsanız yapın; zaman akıp gidiyor. Durduramıyorsunuz.

O haberler er ya da geç KAP a bildirilecek.

Ben şirketimizin ederinin bir patlama yaşayacağını düşünüyorum.

Hemde çok yakın bir vakitte !

Sadece kişisel görüşlerimi yazıyorum.

Bu forum da herkese kurallar dahilinde açık. Ben bu kurallara uyarak yazıyorum.

Yazdıklarım her zaman şirket kaynaklı dosdoğru haberlere dayanır.

Referansları ve linkleri vardır. İhlgm Forumunda yazan diğer çoğu kişinin ki gibi sallama ve uydurma değildir.

Bu yüzden de yazmak hakkımdır diye düşünüyorum.

Burada yazanlar neye istinaden yarın 1.50 olacak diyebiliyor ?

Cevap bekliyorum.

SPK ve BİST YÖNETİMİ bu kötü niyetli kişileri takibe almalıdır gereğini yapmalıdır.

Yanlış yönlendirme yapanlar insanların gereksiz yere para kaybetmelerine neden olabilir. Bu art niyetli kişiler durdurulmalı.

Not: Yazılanlar şahsi görüşlerim. Bu görüşlere istinaden bir yatırım kararı almayın. uygulamayın. Fikirlerimde tavsiye muhteviyatı yoktur. Sadece beni ilgilendirir.

Saygılar.
    Son düzenleme : Hope; 19-04-2018 saat: 08:04.

2.  Alıntı Originally Posted by Hope Yazıyı Oku
    Ben sadece sıradan bir IHLGM Yatırımcısıyım.

Yamuk işim yok.

Yatırımımın karşılığını alabilmek için şirket hakkındaki olumlu gelişmelerden benim gibi olan diğer yatırımcılar da haberdar olsun istiyorum.

Çünkü bilemediğimiz bir sebepten dolayı IHLGM şirket yönetimi çok önemli ve şirketimiz için çok ama çok olumlu haberleri KAP a bildirmiyor.

Bu haberlerin çoğu farklı medya araçlarında mevcuttur. Birtek KAP ta yoktur.

Bu sebeple bana benzer durumdaki diğer yatırımcılar ne demek istediğimi eminim anlıyordur.

Ahlaksızca bir manipülasyonla karşı karşıyayız.

Bu benim gibi yatırımcılara karşı yapılmış büyük bir haksızlıktır.

Fakat artık mızrak çuvala sığmıyor.

ÇİN li mega şirketlerle yapılan ortaklıklar ortada. Sonucu yakın zamanda hisse senedimizin borsa fiyatlamasına çok olumlu bir şekilde yansıyacaktır.

Siz olumsuz ne derseniz deyin ; ne yaparsanız yapın; zaman akıp gidiyor. Durduramıyorsunuz.

O haberler er ya da geç KAP a bildirilecek.

Ben şirketimizin ederinin bir patlama yaşayacağını düşünüyorum.

Hemde çok yakın bir vakitte !

Sadece kişisel görüşlerimi yazıyorum.

Bu forum da herkese kurallar dahilinde açık. Ben bu kurallara uyarak yazıyorum.

Yazdıklarım her zaman şirket kaynaklı dosdoğru haberlere dayanır.

Referansları ve linkleri vardır. İhlgm Forumunda yazan diğer çoğu kişinin ki gibi sallama ve uydurma değildir.

Bu yüzden de yazmak hakkımdır diye düşünüyorum.

Burada yazanlar neye istinaden yarın 1.50 olacak diyebiliyor ?

Cevap bekliyorum.

SPK ve BİST YÖNETİMİ bu kötü niyetli kişileri takibe almalıdır gereğini yapmalıdır.

Yanlış yönlendirme yapanlar insanların gereksiz yere para kaybetmelerine neden olabilir. Bu art niyetli kişiler durdurulmalı.

Not: Yazılanlar şahsi görüşlerim. Bu görüşlere istinaden bir yatırım kararı almayın. uygulamayın. Fikirlerimde tavsiye muhteviyatı yoktur. Sadece beni ilgilendirir.

Saygılar.

Sayın hope eğer şirketi ilgilendiren bir husus varsa ve yönetim bunu bildirmiyorsa bunun gerçekliğini şirkete soralım..

eğer cevap tarihinden önceki bir olayı daha sonra bildirirlerse suç işledikleri sabit olmaz mı?

[email protected]

Hidayet Alev Volkan Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi 14/02/2017 0212- 454 20 62 [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Lisansı sahibidir 700666-205587
    Yunis Korkut Yatırımcı İlişkileri Bölüm Görevlisi 0212- 454 27 60 [email protected]

Bu kişilere mail atalım... Kamuya açıklanmamış bir durum var mı öğrenelim...

3. Bunları ne kadar oversen seversen yatırımcının o kakadar horslenmesine sebebiyet veriyorlar bunlardan bi......b...olmazzzzz

4. Sayın xxxxxxxxxxxx

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. nin kamuya açıklanmamış herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır.

Saygılarımla.

Alev Volkan

Beni bu bağlar.. eğer yarın bir gün geçmişe dönük bir olay için bir haber açıklarlarsa dava hakkım saklıdır.

5. Son bir haftada 3 kez 1.50 altına inmiş ve tekrar 1.60 gelmiş bir hissenin bugün tekrar 1.50 altına inebilir denmesi sizi neden rahatsız etti sn.hope. Olasılık yüksek değil mi. Ayrıca lütfen burada insanları uçacak kaçacak diye gazlamayin. Unutma ki övdüğun şirket bir İHLAS şirketidir. Sürekli bir şirket övülünce aklıma spekin yazdırdığı geliyor. Kusura bakma yani

6. Ya değerli kardeşlerim sizsize sosyal medyadan atissaniz. Burda bizlerle paylaşacağınız veriler grafikler olirsa en büyük faydanız o olur. Olayı sahsilestirmenin manası yok. Ya çıkacak ya inecek ki sizin bunda bi etkiniz olmayacak . Kalp kirmaya gerek yok...

7. Kanalizasyon çalışması

8.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    Kanalizasyon çalışması

Kanal estenbolun kirokisimi. Başarılı bir çalışma tebrikler...

Sayfa 2/646 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •