Sayfa 418/538 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. holdingin inşaattaki payı %95 ve ihlgmdeki şu anki payı olan %9,75 ile birlikte %59 küsürlük bir paya ulaşacak
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by depozit Yazıyı Oku
    sakın gaza gelmeyin derim,en yakın örnek uşak seramik,bir ayrılma fiyatına bakın bir de aylardır kaldığı fiyata.
    ne kendimi ne başkasını gaza getirecek bir paylaşım değildi

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    ne kendimi ne başkasını gaza getirecek bir paylaşım değildi
    genel yazdım,size değil,özür.uşak seramil ayrılma fiyatı 1.20 idi ama gelmedi o fiyata

4.  Alıntı Originally Posted by depozit Yazıyı Oku
    genel yazdım,size değil,özür.uşak seramil ayrılma fiyatı 1.20 idi ama gelmedi o fiyata
    haklısınız. Öyle durumlar vaki. genel kurul bayramdan hemen sonra yapılacak. 9 iş günü var yani. Bu dokuz günde ne olacağı önemli. Şirketin niyeti de bu sürede belli olur.

5.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    Kesin olacak diye birşey yok ki.birde bakmışsın ki limiti toplantıda 30-40 milyon a çıkarmış.
    Yapılan açıklamaları hiç dikkatli okumuyorsunuz, işte bu nedenle sürekli zarar ediyorsunuz:

Şirketimizin katlanmak zorunda kalabileceği toplam maliyet ile ilgili olarak üst sınırın 10.000.000 Türk Lirası olarak belirlenmesine,
    Sizi yakından tanımamış olsam bu kağıdın spekülatörlerinden biri olduğunuzu düşünürdüm hocam. Yanlış anlamayın ama şu yazdığınızı çocuk yazmaz. Bu arada, lütfen herkes herkesin kararına saygı duysun. Bunu buraya yazmak zorunda da değildim, sadece sayın leybold'un mesajına istinaden yazdım. Benden size bir abi tavsiyesi olsun, aldığınız ve elinizde tuttuğunuz hisseyle ilgili kısa ve orta vade stratejiler belirleyin, öngörüleriniz gerçekleşmediği anda da tuttuğunuz hisseyi mutlaka satın. Tutmak için pollyanna benzeri pembe tablolar çizip çizip durmayın kendinize.

Umulur ki bu sayede, sabah akşam bu tür forum köşelerinde 10 yıldır tutuyorum deyip galiz küfürler etmez, kendinizi her Cuma günü beddualarda bulunmak zorunda hissetmezsiniz.

6. 10 milyon sınırı meselesi fiyatlar genel kurul tarihine kadar bu seviyelerde kalırsa bir problem oluşturur. Bu yüzden bu iki haftalık seyir önemli

7. ayrılmak isteyen genel kurula katılıyor (katılacağını önce aracı kurumuna bildirmeli),genel kurulda ''hayır'' diyor,ismi soyadı alınıyor 3-4 güne para hesabına geçiyor ama işte sınır var sadece 10 milyon TL.fiyat bugünkü seviyelerde kalırsa herkes ayrılmak ister ama toplam herkesin ayrılma talebi şirketin limit koyduğu 10 milyon TLi geçerse kimse ayrılamaz.dua edelim de fiyat 1,15lere gelsin kimse ayrılmaya gerek duymasın,benim bir sorum olacak,ayrılma talebi 10 milyon TL'i geçerse birleşme iptal olur mu? (bence iptal olmaz çünkü bu riske girmeyip herkese ayrılma hakkı verirlerdi) ama diğer yandan kötü uşak seramik örneği de var.

8.  Alıntı Originally Posted by depozit Yazıyı Oku
    ayrılmak isteyen genel kurula katılıyor (katılacağını önce aracı kurumuna bildirmeli),genel kurulda ''hayır'' diyor,ismi soyadı alınıyor 3-4 güne para hesabına geçiyor ama işte sınır var sadece 10 milyon TL.fiyat bugünkü seviyelerde kalırsa herkes ayrılmak ister ama toplam herkesin ayrılma talebi şirketin limit koyduğu 10 milyon TLi geçerse kimse ayrılamaz.dua edelim de fiyat 1,15lere gelsin kimse ayrılmaya gerek duymasın,benim bir sorum olacak,ayrılma talebi 10 milyon TL'i geçerse birleşme iptal olur mu? (bence iptal olmaz çünkü bu riske girmeyip herkese ayrılma hakkı verirlerdi) ama diğer yandan kötü uşak seramik örneği de var.
    Ne zamandan itibaren aracı kuruma bildirmeliyiz katılacağımızı?

Sayfa 418/538 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •