Sayfa 558/645 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon
Arama sonucu : 5153 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    15 is gunu var artik !

iste Allah ne verdiyse hergun 1 kademe 2 kademe derken 1.10 seviyelerinde genel kurula kadar gideriz.

yatırım tavsiyesi degildir ✓
    sayın hayek...bugünkü takaslar nasıl..............

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet54 Yazıyı Oku
    sayın hayek...bugünkü takaslar nasıl..............
    bugun takas bit miktar artida gibi duruyor.

ama ekstra bir durum yok, doldur bosalt klasik

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bugun takas bit miktar artida gibi duruyor.

ama ekstra bir durum yok, doldur bosalt klasik

teşekkürler.....

4. Bunlar bence 1,15 in üstünü toplantıdan sonra kesin gösterir ayrılanlara tüh keşke dedirtmek için tabii kesinlikle tavsiye olamaz gırgır amaçlı yazdım ama olursa da hiç şaşırmam şakacı Müco seni .

5.  Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    Bunlar bence 1,15 in üstünü toplantıdan sonra kesin gösterir ayrılanlara tüh keşke dedirtmek için tabii kesinlikle tavsiye olamaz gırgır amaçlı yazdım ama olursa da hiç şaşırmam şakacı Müco seni .
    ayrılma hakkı kullanılıp paralar hesaba geçmeden de hareket ettirebilir
    diyelim ki fiyat 1.05 te ve ayrılsa hakkını kullandık formu doldurup virman ettik hisseleri sabah ilk seansta hooop tavan 1.26 derken diğer gün 1,35 lerde yataya sardı kim alır bir daha.olmaz demeyin herşey beklenir bu yaratıklar dan ama siz yine de yazılanlar dan etkilenmeyin kendi kararınıza ve kar ınıza bakın.biz ister istemez hayalci olduk

6.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    ayrılma hakkı kullanılıp paralar hesaba geçmeden de hareket ettirebilir
    diyelim ki fiyat 1.05 te ve ayrılsa hakkını kullandık formu doldurup virman ettik hisseleri sabah ilk seansta hooop tavan 1.26 derken diğer gün 1,35 lerde yataya sardı kim alır bir daha.olmaz demeyin herşey beklenir bu yaratıklar dan ama siz yine de yazılanlar dan etkilenmeyin kendi kararınıza ve kar ınıza bakın.biz ister istemez hayalci olduk
    Ben en başından beri sizinle ayni fikir deyim sayin demokra76,tabi herkesin fikri kendine.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Ben en başından beri sizinle ayni fikir deyim sayin demokra76,tabi herkesin fikri kendine.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yani sayın albul okant ile karşılıklı(danışıklı) dava açtıklarından beri hisse takibimdedir.özellikle son yıllarda yaşanan gelişmeler isim değişiklikleri sektör değişiklikleri çinlilerle ortaklaşa kurulan şirketlerbedelliler sürekli büyüme ciro da önemli artışlar ve akabinde birleşme süreci ile devasa bir şirket konumuna gelip halka açıklık %40 lara iniyor.ve fiyat kuruşlarda sürünüyor yatırımcıya zırnık koklatmıyor.onun da zamanı gelecek ise amenna bekleyip göreceğiz.
    ama demem o ki eğer bütün bu yapılanlar, çalışmalar hepsi dümenden yalan dolan üzerine kurulu sırf yatırımcılarını söğüşleyip sadece kendi ceplerini doldurmak içinse yazıklar olsun boyun posun devrilsin muco derim.son 12-15 yıldır yaptığı hep bu oldu artık zihniyet değişmiş olsun diye umut ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    yani sayın albul okant ile karşılıklı(danışıklı) dava açtıklarından beri hisse takibimdedir.özellikle son yıllarda yaşanan gelişmeler isim değişiklikleri sektör değişiklikleri çinlilerle ortaklaşa kurulan şirketlerbedelliler sürekli büyüme ciro da önemli artışlar ve akabinde birleşme süreci ile devasa bir şirket konumuna gelip halka açıklık %40 lara iniyor.ve fiyat kuruşlarda sürünüyor yatırımcıya zırnık koklatmıyor.onun da zamanı gelecek ise amenna bekleyip göreceğiz.
    ama demem o ki eğer bütün bu yapılanlar, çalışmalar hepsi dümenden yalan dolan üzerine kurulu sırf yatırımcılarını söğüşleyip sadece kendi ceplerini doldurmak içinse yazıklar olsun boyun posun devrilsin muco derim.son 12-15 yıldır yaptığı hep bu oldu artık zihniyet değişmiş olsun diye umut ediyorum.
    can çıkar huy çıkmaz..soydur çeker b...tur kokar..atalarımız ne güzel demiş..

Sayfa 558/645 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •