Sayfa 561/618 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611 ... SonSon
Arama sonucu : 4942 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. sanırım okan batak şirketi iştirak gibi satın aldı .ismini bayındır maden yapıp bir krom madeni ruhsatini bu şirkete aldılar .sonra okan holdingle yalan yanlış atıştılar.hisseler batak okan dan olduğu için lotlar belli kendi çevresindeki kişilerde idi yavaş yavaş hayal pompalayıp birleşme anına kadar yükseltiler millet beklenti içersinde idi gemide bende vardım 25000 lot hisse ile birleştikten sonra benim lotlar 17000 de düştü 4.5 tl olan fiyat paraşüt gibi 1 li rakamlara düştü bir müddet yatay hareket dökülen döküldü sert bir abi hareket yüksekten eldeki hisseleri millete
    çaktılar .sonrası malum sürekli bir bedelli furyası şirket birleştirme hikayesi yeni avlar peşine düştüler burda çabuk zengin olmak isteyenlere ver çoşkuyu yaptılar.bence tam bir kumar kağıdı dikkatli olmak lazım bakalım sonra hangi para etmez şirketini kağıt üzerinde süsleyip yeni yatırımcılara hangi hikayelerle çakma planı var.yatırım tavsiyesi değil sadece bir geçmiş ve gelecek anısı paylaştım herkezin gönlünce olsun...

2. anlamak zor bunları ihlas madeni ismini ihlas gayrimenkul yap patlat bedelliyi topla parayı güzel..sonra iştirakin mir madenin ismini ihlas maden yap. ne de olsa al takke ver külah eski mir yeni ihlas maden deki paylarını ihlas holdinge bir şekilde aktarırsın.gayrumenkulde iki kere bedelli ilk bedelli parası kendi şirket içinde sözde bir arsaya gitti.şimdi bedelli parasını da bir kendi şirket içinde para etmez bir şirkete aktarırsın.sögüşlenecek kaz çok borsada..70milyon sermayesi olan hisseni ihlg ile birleştir ..hisseleri yavaş yavaş millete çak.bu millet ne de olsa balık hafızalı yada geriden gelen ayşe teyzeler,ali dayılar ve onların evlâtları var...e sonra bu şirketin içindekiler zarar etti değip ihlas ev aletlerine aktarırsın ordan tekrar mir madene sonra meski mir yeni ihlas maden ismindeki şirketle birleştirir tekrar çakarsın millete.benim komple teorim bazı arkadaşlar beğenmez olsun ben paylaşmak istedim ..yatırım tavsiyesi değil tamamen gelecekte olabilirmi acaba değip düşüncem..

3. Kendi adıma genel kurulda tamamen ayrılmak yerine genel kurul öncesi bir miktarını tahtada görebildiği maximum yerden tabii görürse satmak kalan miktarı da genel kurul sonrasına bırakmak gibi bir düşüncem var şu an aklımdan geçen o genel kurula kadar fikrim değişir mi değişmez mi onu da bilmiyorum .

4. En fazla 2 hafta daha sıkabilir, sonrasında sıkmaya devam ederlerse kabız olur, sondayla açarlar 1,15 e giden yolu..

5. vay be 0,93ü gördük ya

6.  Alıntı Originally Posted by mooses Yazıyı Oku
    vay be 0,93ü gördük ya
    O 1,15 buraya gelecek başka yolu yok İnş.

7. kademeli gösteren var mı??
    tşk

Sayfa 561/618 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •