Sayfa 679/753 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon
Arama sonucu : 6021 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Tarih : 25.08.2019 - 19:15Yorum : 0
    Çin'den İhlas Holding'e önemli ziyaret
    Çin'in Cankşi eyaletinin tepe yönetimi İstanbul'daydı. Vali,belediye başkanı ve iş insanlarından oluşan 6 kişilik heyet İhlas Holding'i ziyaret etti.

Cemil Aral: Şirketimiz İhlas Holding 50 yıllık bir şirket. Çin'in Cankşi eyaletinde 3 liman ve gümrüksüz sahalar yani freezone lar var. Türkiye ile ticari ilişkilerini de geliştirmek istiyorlar. Cankşi Eyaleti Jian Şehri Valisi Baş Danışmanı Li Kejian ziyaretin çok olumlu geçtiğinin altını çizdi.

Çin ve Türkiye arasında iş ortaklıklarının sağlanması gerektiğini vurguladı...

TGRT haber den alıntıdır.

yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Merhaba dostuM,
    Bu çok güzel bir haber. @Mercury.59 bu haberi forum ortamına taşıdığınız ve biz yatırımcıları bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
    Bu haber muhtemel hisse için çok olumlu pozitif etki yaratacaktır. Ve belirttiğim düzeltme sonrası tekrar hisse fiyatını geldiği seviyeler ve üzerine çıkaracağı görüşündeyim.
    Tekrar ediyorum #IHLGM hisse fiyatını tahmin edemeyeceğiz ve çok şaşıracağınız seviyelerde bulacaksınız..! Korku ve heyecana kapılmadan izleyin ve takip edin.

Y.T.D

Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Tarih : 25.08.2019 - 19:15Yorum : 0
    Çin'den İhlas Holding'e önemli ziyaret
    Çin'in Cankşi eyaletinin tepe yönetimi İstanbul'daydı. Vali,belediye başkanı ve iş insanlarından oluşan 6 kişilik heyet İhlas Holding'i ziyaret etti.

Cemil Aral: Şirketimiz İhlas Holding 50 yıllık bir şirket. Çin'in Cankşi eyaletinde 3 liman ve gümrüksüz sahalar yani freezone lar var. Türkiye ile ticari ilişkilerini de geliştirmek istiyorlar. Cankşi Eyaleti Jian Şehri Valisi Baş Danışmanı Li Kejian ziyaretin çok olumlu geçtiğinin altını çizdi.

Çin ve Türkiye arasında iş ortaklıklarının sağlanması gerektiğini vurguladı...

TGRT haber den alıntıdır.

vay be yukarıdaki çin ile ilgili haberi okuyunca geçmiş zamanı hatırladım karaktersiz ler buna benzer bi çin haberi yolluyalı 2 yıl oldu karaktersizler böyle bi haberi attıkdan sonra ihlas 70 kuruştan soluksuz 30 kuruşa ıhlas gayri menkul de 2 tl den 75 kuruşlara kadar düşürmüşlerdi hatta o sıralar bırde ıhyay a haber atıp vapcam bılgısayar la ılgılı bi anlaşması yapıldı cınlılerle dıye haber yapıldıkdan sonra ıhyay da kendını 80 kuruş dan 30 kuruşlara düşmüştü

ıhglm düşer yada çıkar diye bi fikir beyan edemem düşebılırde yatayda kalabilirde soluksuz yükselebilirde her şey müm kün dür .

not yukarıdakı haber yenı bi haber lakin benım eskılere götüren olay 2 yıl öncede buna benzer bi çin haberi yollamışlardı ınsallah bu seferki çinle ilgili haber dogru olur globol şirket olma hedeflerınde emin adımlarla ilerlerler

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...
    Son düzenleme : kibirli; 25-08-2019 saat: 21:13.

Alıntı Originally Posted by Istanblue Yazıyı Oku
    Merhaba dostuM,
    Bu çok güzel bir haber. @Mercury.59 bu haberi forum ortamına taşıdığınız ve biz yatırımcıları bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
    Bu haber muhtemel hisse için çok olumlu pozitif etki yaratacaktır. Ve belirttiğim düzeltme sonrası tekrar hisse fiyatını geldiği seviyeler ve üzerine çıkaracağı görüşündeyim.
    Tekrar ediyorum #IHLGM hisse fiyatını tahmin edemeyeceğiz ve çok şaşıracağınız seviyelerde bulacaksınız..! Korku ve heyecana kapılmadan izleyin ve takip edin.

Y.T.D

Saygılar.

Merhaba dostlaR,

İlgili haberin linkini paylaşıyorum.

https://mobile.tgrthaber.com.tr/maga...iyaret-2660862

Y.T.D

Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Istanblue Yazıyı Oku
    Merhaba dostuM,

Y.T.D

Saygılar.

Düzeltme mi! Çıkışın başladığı noktaya kadar fiyatın gerilemesine düzeltme denmez. dolayısıyla çıkış trendine uygun normal bir harekettir dememek lazım. Düzeltme başka bir şey.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5. Nazar değmesin
    Kağıt taş gibi
    Borsa kırmızı bizimki yeşil

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bir yol bir kusak projesi ile ilgili bir gelisme olursa ki birseyler sanirim olacak, bu durumda bu projeyi çinli silk road group ile birlikte Türkiye ayagini ihlas gyo projelendirecek. (muhtemelen ihlas insaar ile gyo'yu birlestirme olayi buna bagli bir durum diye dusunuyorum)
    Hayek sen bu işi biliyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    Ne hayallerle girdi insanlar bu hisseye şimdi bakıyorum da 1,15 gibi bir rakamdan ayrılma ya da her ne ise sanki fırsatmış gibi bazıları tarafından gözümüzün içine sokuluyor hisse tavan tavan gitse atıyorum 1,30-1,40 bir yerlere gelse belki de başka birileri çıkacak buradan satılır mı en az 2 bilemedin 3 görecek falan filan neyse işte bilmiyorum dikkat etmek lazım .
    Evet.Ayrılma hakkı büyük bir fırsattır.Kullananları tebrik ediyorum.Böylece 1.153 ten verdikleri hisseleri %40 karla yarından itibaren yerine koyma imkanına sahip olucaklar.

Merhaba dostlaR,

Korku ve endişeye gerek olmadığını söyledim. Devam edecektir yükselişe, düzeltme bitti.
    Arkanıza yaslanın ve keyif almaya bakın.
    Ayrılma hakkı kullanan arkadaşları bir kez daha tebrik ediyorum. Buralardan yerlerine koyabilirler.
    Kullanmayanlar yada G.K. ya katılamayanlar üzülmesin çünkü @IHLGM yi kimse tanıyamayacak.

Y.T.D

Saygılar.

Sayfa 679/753 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •