Sayfa 738/741 İlkİlk ... 238638688728736737738739740 ... SonSon
Arama sonucu : 5927 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Birleşme tamam ise geriye kalan ellerindeki hisseleri olabildiğince yüksek ortalama ile servis etmek kaldı. Patron için yükseltip hisseyi iyi bir ortalama ile vermek için hangi adımları atmak gerekiyorsa onu yapacak artık. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezdi zaten. Piyasada 1,06 iken 1,15 ten boşuna almadı 20 milyon lotu ayrılmak isteyenlerden.Kazanacağının yanında kaybettiği hiç bir şey. Ticaret gibi o yatırımdı şimdi hasat zamanı inşallah

2.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Ne 1.50 nede 0.50 burasi borsa kardesim yuzlerce ornegi var. 0.10 kurusta olabilir. 20 tlede olabilir. Hidsedeyiz diye mutavazi bir hedef sectik 1.50 siz hissede degilsiniz herhalde. Yenge sizi oklavayla evden kovmus burda zaman geciryorsunuz. Hincinizi bizden cikarmayin. Lutfen ama!

bak ebul zurna senın 1 50 hedef fıyat secmen benım zerre umrumda degil istersen 15 bin tl hedef de biçebılın o senın sorunun ben hıssedeyım hedef fıyatım su dıye yazmamım anlamı yok oda seni ilgilendirmez. sizin gibiler biri aşagı düşecek biride yukarı cıkacak dıye yazmanızdan nefret edıyorum bizene sizin nereden satacagınız dan sizin hedef fıyat yazmanız benı ılgılendırıyor cunkü siz hedef yazdıkca hısse alanalr oluyor ve asagıdan almak ıcın asagı baskılanıyor kagıt adam gibi hissedeysen sus ve bekle susmadıgın mudetce bende zarar goruyorum ve sana kızma hakkını kendimde buluyorum

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...

3.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    bak ebul zurna senın 1 50 hedef fıyat secmen benım zerre umrumda degil istersen 15 bin tl hedef de biçebılın o senın sorunun ben hıssedeyım hedef fıyatım su dıye yazmamım anlamı yok oda seni ilgilendirmez. sizin gibiler biri aşagı düşecek biride yukarı cıkacak dıye yazmanızdan nefret edıyorum bizene sizin nereden satacagınız dan sizin hedef fıyat yazmanız benı ılgılendırıyor cunkü siz hedef yazdıkca hısse alanalr oluyor ve asagıdan almak ıcın asagı baskılanıyor kagıt adam gibi hissedeysen sus ve bekle susmadıgın mudetce bende zarar goruyorum ve sana kızma hakkını kendimde buluyorum

yorumlarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...
    Ok. Sen bizi oklava ile kovalamaya devam et. Bende seni zurna ile kovalayim. Hedefimide yukseltim 1.50 yerine 2 tle yaptim. Haydi bakim.

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sizde anlama ve algılamada sorun var galiba,arkadaş buradaki cigirtkanlara daha sakin olması adına boyle bir uyari yapmış.Sonuna kadar hakli,madem sen aklına geleni yaziyorsun, oda kendi adına yazmış. Yarası olmayan sizlanmasin

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet beyefendi hedegimi 2 tle yaptim. Sende 0.50 yi bekle.

5. bugün açık var mı..................

6.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Evet beyefendi hedegimi 2 tle yaptim. Sende 0.50 yi bekle.
    Hayırlı olsun kardeşim, benim hedifim ve dilegimde 3 tl.ama sizin gibi burada zurnalasmiyorum.Beyefendi gibi adam gibi hedefimi bekliyorum.Gelir yada gelmez onu bilmem ama burada da kimsenin ahini alamam..

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kardeşim, benim hedifim ve dilegimde 3 tl.ama sizin gibi burada zurnalasmiyorum.Beyefendi gibi adam gibi hedefimi bekliyorum.Gelir yada gelmez onu bilmem ama burada da kimsenin ahini alamam..

Burasi borsa formu. At yarislari tahmini veya yemek tarifleri yapacak degiliz herhalde. Istesenizde istemesenizde bu hisse arzulanan hedefine gelecektir. Kizmaniz ve darilmanizi anliyabiliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Burasi borsa formu. At yarislari tahmini veya yemek tarifleri yapacak degiliz herhalde. Istesenizde istemesenizde bu hisse arzulanan hedefine gelecektir. Kizmaniz ve darilmanizi anliyabiliyorum.
    Yok yok sen gerçekten bir doktora git,ben bu kâğıt düşer diye bir cümle asla kullanmadim.Düşecek olan hisseyi alacak kadarda ahmak değilim.Asil senin derdin ne anlamadım,kime hizmet ediyorsun.hedef gösterip uç beş kişinin canini yakıp buralardan gitmek değil mi?Nedense so 15- 20 gündür senin gibi uç beş tane türedi ve sürekli ayni şeyi yazıyorsunuz.Hayırdır,asıl siz kime hizmet ediyorsunuz???

Sayfa 738/741 İlkİlk ... 238638688728736737738739740 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •