Sayfa 486/509 İlkİlk ... 386436476484485486487488496 ... SonSon
Arama sonucu : 4070 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

1. Maşallah maşallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. haysiyetsiz çok çıktı ya birde salıyor ulan şu an 8.5 9 larda olman lazımdı şarjlı akülü oyuncak araba motoru üretsen daha bi karlı şirket olurdun

3. çiftleşme 7-20

4. uln ne ayaksın sen tümosan tavan yaptında düzeltme mi yapıyorsun çıksana endeks uçtu sıra sende motorun mu arıza verdi noldu

5. ibretlik.. sabir sinavi.. huyuna suyuna tukurdugum.. durur 4-5 gunde gider. adam gibi gittigi noktada kalmaz.. hemen duser. mikrop

6. haber akışı kesildi geriye hisseyi yukarı taşıyacak olan bilanço kaldı sanırım oda kötü gelicek yoksa şu an çoktan fyatlara yansırdı iyi olucak olsa ttekrar başladıgı yere gidicek endekse tepki yok şu an için göstrmelik eşlik ediyor gözüküyor endekse kredili yada acil paraya sıkışık iseniz hiç bulaşmayın çok bekletir sabır yoksa hele hiç bulaşmayın adamı yer bitirir bu tümosan ytd

7.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Üstadım anlaşıldı senin mallara göz dikmiş faşo ağa diğer yarıyı da versen demek ki uçacak bu motor bi % 70 de hep beraber alırız inş.
    Haydi gözünüz Aydın, Kulağınız Manisa, burnunuz da Afyon.

Sahip olduğum tüm Tümosan'ları dün sattım. Yani bu ağzına tükürdüğüm hisse artık dörtnala ya da tırıs gidebilir. (Ama yukarı mı yoksa aşağı mı gider bilemem!!!)

Ama, şirket ve hisse ile ilgili meselelere çok akli emek harcamış ve ilaveten üteyim derken ütülmüş olmak hasebiyle metazori olarak sahiplendiğim bu hisseyi, ileride geri yerine koyar mıyım? Evet koyarım ... Ama ne zaman geri yerine koyarım? Artık onu da benim paşa keyfim bilir. Bu 30 saniye sonra olabileceği gibi fal bakanların dediği gibi 3 vakte kadar da olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir ama bir şaka ile karışık Sadri Alışık durumu da vardır yani.

8. Faşo arsızı mal istiyo ne dersin diyzem.

https://www.youtube.com/watch?v=h9o4DWpYoM4

Sayfa 486/509 İlkİlk ... 386436476484485486487488496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •