Sayfa 157/419 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 3347 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Şeker Yatırım, Zorlu Enerji için 1,94 TL hedef fiyat ile 'AL' tavsiyesini korudu
    #ZOREN

2. Kasada 832 milyon TL var, satıştan gelecek olan (net) 43 milyon dolarla (258 milyon TL) birlikte gayet güzel bir miktar olacak. 05.02 tarihli açıklamada "Satış Sonucu Oluşan Kar/Zarar Tutarı 31.03.2020 tarihli finansal raporumuzun ilgili dipnotunda yer verilecektir." denmiş. Bunu nerede nasıl kullanacaklar ilk bilançoda göreceğiz dostlarım. Biraz daha sabır, bu gerzek herif umarım güzel yerlerde trade edip şirkete biraz para kazandırır.

3. Dün 1.30 altında çok fazla işlem olmadı. Genellikle karşılıklı işlemlerdi, o bakımdan yukarı fiyatlamalarda fazla bir satış baskısı olmaması lazım.

http://share.matriksdata.com/share.a...03100957357338

4. Şirketin defter değeri yaklaşık 1 TL, İsrail, Kazakistan, Özbekistan, Rusya vs global yatırımları ve hedefleri olan aynı şirketin marka değeri "0" yazıyla "sıfır". Çünkü başındaki CEO açık bir yalancı. Ya da muhasebeden zerre anlamayan bir gerzek.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Şirketin defter değeri yaklaşık 1 TL, İsrail, Kazakistan, Özbekistan, Rusya vs global yatırımları ve hedefleri olan aynı şirketin marka değeri "0" yazıyla "sıfır". Çünkü başındaki CEO açık bir yalancı. Ya da muhasebeden zerre anlamayan bir gerzek.
    Aslında herşeyi iyi anlıyor,açıklama yapıldıgı vakit hisse 1.77 den işlem görüyordu.
    SONRA BOOMM. Şirket sahibinin herşeyden haberi olmazmı,cin gibi maşallah 80 yaşında olmasına ragmen.....
    Bu iş ne matematik nede hisse degeri,bu iş AHLAK İLE ALAKALIDIR.
    Dünya serveti seninde olsa degerlerin olmadıgı müddetçe boştur.
    2020 yılının sonunda zorlu holdingin borç ödemesi vardı,zorlu enerji'ye,bakalım ödeyecekmi?
    Biliançoda bakamadım,sanırım borç dolar ve yıllık 7.5 vadeyle ödeyecekti.
    Eski bir kap yazısı vardı bilanço uzman arkadaşlar bir bakarsa iyi olur.
    saygılarımla, al sat tut tavsiyesi asla olamaz.

Zorlu Enerji, Zorlu Grubu içindeki borç ve alacaklarının yapılandırılması sonrasında Zorlu Holding'den net 338 milyon dolar tutarında alacaklı olduğunu ve holdingin borcu 2020 yılı sonunda tek seferde ödeyeceğini açıkladı.

Şirket tarafından KAP'a yapılan açıklamada Zorlu Holding'in 338 milyon dolar borcunu, yıllık yüzde 7.5 faiz oranı üzerinden birikmiş faizleriyle 2020 yılı sonunda tek seferde ödeyeceği belirtildi.

07.08.2014 00:02

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Aslında herşeyi iyi anlıyor,açıklama yapıldıgı vakit hisse 1.77 den işlem görüyordu.
    SONRA BOOMM. Şirket sahibinin herşeyden haberi olmazmı,cin gibi maşallah 80 yaşında olmasına ragmen.....
    Bu iş ne matematik nede hisse degeri,bu iş AHLAK İLE ALAKALIDIR.
    Dünya serveti seninde olsa degerlerin olmadıgı müddetçe boştur.
    2020 yılının sonunda zorlu holdingin borç ödemesi vardı,zorlu enerji'ye,bakalım ödeyecekmi?
    Biliançoda bakamadım,sanırım borç dolar ve yıllık 7.5 vadeyle ödeyecekti.
    Eski bir kap yazısı vardı bilanço uzman arkadaşlar bir bakarsa iyi olur.
    saygılarımla, al sat tut tavsiyesi asla olamaz.

Zorlu Enerji, Zorlu Grubu içindeki borç ve alacaklarının yapılandırılması sonrasında Zorlu Holding'den net 338 milyon dolar tutarında alacaklı olduğunu ve holdingin borcu 2020 yılı sonunda tek seferde ödeyeceğini açıkladı.

Şirket tarafından KAP'a yapılan açıklamada Zorlu Holding'in 338 milyon dolar borcunu, yıllık yüzde 7.5 faiz oranı üzerinden birikmiş faizleriyle 2020 yılı sonunda tek seferde ödeyeceği belirtildi.

07.08.2014 00:02
    Önceki yazılarımda bunu detaylı olarak incelemiştim
    Twitterda da paylaştım tam olarak 338 milyon dolar dönmeyecek bir kısmı karşılıklı borç olarak silinmiş.
    Yaklaşık 1.2 milyar tlye geliyor gelecek para
    https://twitter.com/cppmysql/status/1224447794166943747 bu tweet serimi okuyabilirsiniz.
    Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Önceki yazılarımda bunu detaylı olarak incelemiştim
    Twitterda da paylaştım tam olarak 338 milyon dolar dönmeyecek bir kısmı karşılıklı borç olarak silinmiş.
    Yaklaşık 1.2 milyar tlye geliyor gelecek para
    https://twitter.com/cppmysql/status/1224447794166943747 bu tweet serimi okuyabilirsiniz.
    Saygılar
    Bunları bilmiyordum, güzel bilgiler üstadım. Okur okumaz kafamda oluşan senaryo şu: Halka arzdan bu tutarda hisse alınacak ve bu yolla ZOREN'e olan borçlar muhasebesel olarak sıfırlanacak. Muhasebeden anlamayan gerzeklerin bu tip çakallıklara kafası iyi basar.

Sayfa 157/419 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •