Sayfa 190/406 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Evet güzel bir gün sonu sessiz ve derinden kimse uyanmadan akşamı ettik ihtiyarlar

kurthan

yapı kredi oyak info alıcılar
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Evet güzel bir gün sonu sessiz ve derinden kimse uyanmadan akşamı ettik ihtiyarlar

kurthan
    Piyasa tecrübeye saygısını ama erken ama geç her zaman göstermiştir.

4. Gayet güzel kapattık. Bilançoyla birlikte rahvan durumları. Sonrada inşallah dörtnal.

5. Çed raporuda onaylandığına göre fabrikanın ve üretimin önünde hiç bir şey kalmadı Zoren resmen türkiyenin Teslası oldu.

Elbette fiyatlar arasında çok minik farklılıklar var.

Mesela Zoren 5 - 8 dolarken Tesla 20 - 25 Dolarmış

Zoren şu anda 0,27 cent Tesla 881,56 dolar ( TL olarak 1,54 - 5906,5 TL) arada ufak tefek fiyat farkları olsa da şimdiden Turkish Teslamız hayırlı olsun diyebiliriz.

Alıntı Originally Posted by STGroup Yazıyı Oku
    Çed raporuda onaylandığına göre fabrikanın ve üretimin önünde hiç bir şey kalmadı Zoren resmen türkiyenin Teslası oldu.

Elbette fiyatlar arasında çok minik farklılıklar var.

Mesela Zoren 5 - 8 dolarken Tesla 20 - 25 Dolarmış

Zoren şu anda 0,27 cent Tesla 881,56 dolar ( TL olarak 1,54 - 5906,5 TL) arada ufak tefek fiyat farkları olsa da şimdiden Turkish Teslamız hayırlı olsun diyebiliriz.
    Afedersiniz;cahilligimi bağışlayın.
    Araba fabrikasının zoren ile ne alakası var?
    zorlu holding ile zorlu enerjiyi karıştırmış olmayasınız?

7.  Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Afedersiniz;cahilligimi bağışlayın.
    Araba fabrikasının zoren ile ne alakası var?
    zorlu holding ile zorlu enerjiyi karıştırmış olmayasınız?
    Biraz karışıyor sanırım holding dediğimiz şey üretim yapmaz şirketler topluluğu gibi bir şey diyelim ona yani üretimi birilerinin yapması lazım mesela bataryayı Zoren üretirken şarj istasyonlarını Vestel üretiyor fakat şarj istasyonlarının kurulumunu Zoren altında başka bir firma yaparken işletimi ve tüm geliri ZES'e ait buda Zoren altında.

Sonuç itibarıyla üretilen şey elektrikli otomobil ortaklık olarak baktığınız zaman Zorlu holding %19 ile TOGG'a üyedir ancak üretim pazarlama geliştirme vs. tüm işler ve alt gelirler Zoren altında birleşiyor gibi.

Örneğin

https://www.zorluenerji.com.tr/tr/electrip

Elektrikli araçların satışı ve kiralanması için kurulan bir firma.

https://zes.net/

Elektrikli araçların şarj istasyonlarını işletir.

https://www.zorluenerji.com.tr/tr/ku...tal-ticaret-as

Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ, elektrik satışı, elektrikli araç kiralaması, elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumu, enerji verimliliği, dağıtık enerji sistemleri ve enerji yönetim sistemleri geliştirilmesi alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Yani başka bir değişle parayı koyan zorlu holding ama ARGE - Üretim - Satış - Kiralama - Satış sonrası hizmet - Satılan araçların şarj istasyonları vs. Zoren'de

Ha parayı koyan düdüğü çalar diyorsan o ayrı ancak pastanın güzel kısmı Zoren'de gibi gözüküyor şimdilik tabi Zoren'inde yarısı Zorlu Holding'te tabi o şekilde bakmak istersen buda yanlış olmaz.

bugün hacim düşük yapı kredi satım tarafında oyak ve info eşlik ederse alıma tahta bugün 1,57 üstü güzelleşir
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Sayfa 190/406 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •