Sayfa 198/411 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3281 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Her geç kaldığı ay için 200 milyon faiz ödeyecek

5 ay geç kalırsa 1 milyar tl faize gidecek

Biran evvel hizlandırmaları lazım ortak

Çok büyük faiz ödüyor

Yazık ve günah

Resmen zoreni sömürüyor
    Faize çalışıyor

Artık yeter demesi lazım

Faiz olmassa bereket olur

10 sene daha faiz ödese

2 milyardan

10 senede 20 milyar eder

Hala uyanamamış yönetim

Resmen çökmüşler tefeci zihniyet zoren e

Zorenin ayağa kalkması

Için Zoryeni halka açması

Gerek hızlı birşekilde

Kurt ayağa kalkmadan

Çakallar bırakmaz tefeci zihniyet
     Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    sayın berat 37 aşağıdaki haber 05/06/2020 tarihinde açıklandı. zoryen halka arz en erken sonbahara kaldı. belki bu haber olumsuzluk yaratmış olabilir. ama dediğiniz gibi zoren bu fiyatlarda iken ve yıllarca yatırımcısını süründürmüşken , zoreni yukarı taşımadan zoryeni iyi bir fiyattan halka arz etmesi zor. o yüzden mecburen yükselecek , sorun ne zaman

10.04.2020 tarihli özel durum açıklamamız kapsamında; Sermaye Piyasası Kurulu nezdinde incelemesi devam eden kolaylaştırılmış usulde bölünme ("işlem")başvurumuza ilişkin olarak, Bölünme Planı ve Bölünme Raporu'nda işlemin onayı için en geç 30 Haziran 2020 tarihine kadar yapılması öngörülen Şirketimiz olağanüstü genel kurul toplantısının tarihinin sermaye piyasası mevzuatında öngörülen süre sonuna kadar (31 Ağustos 2020) uzatılmasına karar verilmiştir. Bu çerçevede ekteki Duyuru Metni, Bölünme Raporu ve Bölünme Planı'nın kabulüne ve Sermaye Piyasası Kurulu'na, mevcut başvurumuz kapsamında arz edilmesine karar verilmiştir.
    SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yapacak birşey yok genel kurulu 31 ağustos 2020 ertelediler. 2,5 ay var daha. piyasaya göre ucuz ve beklentisi olan hisse olarak beklemeye devam. yıllarca sürünen ekgyo bir hafta önce zoren 'den düşük fiyattaydı. şimdi 30 basamak fark var. yeter ki grup hisseye girsin .

3.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Hikayesi ve trend ritmi hisseyi hareket ettiriyor.. hisseden 1.52 de çıkmak zorunda kaldım..bol kazançlar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sana yakıştıramadı EFT arkadaşım...Çıkmak zorunda olduğun parayı borsaya koymana anlam veremedim......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    zoren ni tamamen sattım, aselsan nın ise yarısını .. ev aldım arkadaşım.. elimde aselsan ve Tümosan kaldı.. para biriktirdikce 1.52 altında alıcı olabilirim
     Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Sana yakıştıramadı EFT arkadaşım...Çıkmak zorunda olduğun parayı borsaya koymana anlam veremedim......Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : EFT; 13-06-2020 saat: 01:34. Sebep: Hatal� yaz�m

Meksa aldıgını kustu 4,5milyon
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

7. 1,60 -1,61 direnç değil sanki çin seddi , haziran ayı içinde kaç defa değdi , hatta kırdı gösterip 1,63 gösterdiler ama nafile. en basitinden bir karşılaştırma : bir zamanlar aynı fiyatta olduğu karsn 2,14 - ekgyo 1,93 şu an.

Ben şahsen spk ya şikayet başvurumu yaptım,artık zorenin borçlandırılmasının, yasaklanmasını talep ediyorum. tahvilmiş kira serfitikasıymış yasaklanmalı.önce alacaklarını alıp yeni yatırımların durdurulması ve tahtada yapılan manipulasyonun biran önce tespit edilmesi.

Sayfa 198/411 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •