Sayfa 2/395 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3154 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by ercan65 Yazıyı Oku
    Bu açığa satış işlemlerini gündeme getirmek lazım emek hırsızlarına haram olsun kazanç sömürücüleri spk ,bist.bddk ya yazılar yazalım yatırım tavsiyesi değildir
    Umursamıyorlar çünkü yasal.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Etik ve güç dengelerine aykırı nasıl olur,küçük yatırımcı nasıl korunacak arz talep oluşmuyorki küçük yatırımcı hep öpülür bunu nasıl yasallaştırırlar güç dengelerine aykırı yatırım tavsiyesi degildir.

Mehmet kutman sipek a veya bist baskaniyla gorusmustu.umutluydu sanki yasak gelecek diye.Insallah olur.

60 dk.ta tam bir flama olusturdu derken bozmaya calisiyor ki onun hedefi de tam dirence denk geliyordu 2.02

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    60 dk.ta tam bir flama olusturdu derken bozmaya calisiyor ki onun hedefi de tam dirence denk geliyordu 2.02
    formasyon bozulmadi fakat bozulursa hissede yeni dip gelebilir.

..............
    Son düzenleme : krepi; 20-04-2018 saat: 18:57.

7.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    ..............
    Sn. Krepi kardesim ne dusunuyosun orta vaadeli??? 1.96 maliyetle bekliyorz

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Sn. Krepi kardesim ne dusunuyosun orta vaadeli??? 1.96 maliyetle bekliyorz

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kirif kardesim,bu sirkette en azindan 2 bilanco daha gormek gerektigini dusunuyorum.2.20 ye kadar cikip %50 duzeltme yaptirdilar.yeni zirve muhakkak gelecektir hatta bilancosu duzelirse surekli bir yukselis trendinde de olacaktir fakat bar boylari ve endekse gore cok daha sert satis yemesi algimi yine negatif yone cevirdi.ben sahsen boyle bir hissede hicbir zaman olmayi istemzdim fakat bu hissenin de bir gun 5 lira olacagini oyle yada boyle dusunuyorum.eger bilancolar iyi gelir ve kendini toparlayamazsa yaptigim kar i begenmesem de lanet edip satarim.maliyetim dip seviyeler olsa bile boyle bir sirkete bizim para yatirmamamiz gerekir diye dusunuyorum.ahmet mergenin lafi aklima geliyor; yatirim yapacagim sirket oglumun okul masraflarini dahi karsilamiyorsa beni zengin edemiyorsa o borsa/sirket ne diye var.
    Maliyetin bence yuksek degil 2 uzeri bircok yerli baska sirkette pozisyon kapatip zoren aldi.takasta gorulebiligor.citi az bir mal almaya kalsin kagit 2.50 olur.
    Budur ...selamlar

Sayfa 2/395 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •