Sayfa 251/406 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3241 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yarın yeşil bar olası ancak 2.78 altına inmek konusunda (2.75 gibi) ısrarcı olursa bır süre daha yaylanması söz konusu olabilir..
    uzun barı erken gönderıp, bu günde 2.75 test ettiler, 2.78 kapadılar.. günlüklerin biraz tadı kaçtı ama haftalıklar 2.60 altına ınmeden kımse benım tadımı kaçıramaz diyor.. yarın 2.72 ye dokunmaları günlükleri de bozmaz.. pala nakit verip 08 09 dan malımı elımden alınca malsız çulsuz dolanıyoruz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. *zorlu enerji'nin %99,7 oranında hissedarı olduğu zorlu solar pakistan'daki 9.970 pkr nominal değerli paylarının tamamının zorlu enerji asia şirketine nominal değer üzerinden devir işlemi tamamlandı
    Söylediklerim Beni, Anladıklarınız Sizi Bağlar. Siz, Siz Olun Başkasının Aklıyla Kazanacağınıza, Kendi Fikrinizle Kaybedin. YTD..

Bu hafta 2.60 a bir dokunur ve kırmaz ise farklı bir senaryo gündeme gelebilir.. pala ben kavşakta olacağım.. ya sopa atacağım yada sopa yiyeceğim.. petkim ile ortak çalışıyorsun... ama bil.. bizim mahallede her zaman papaz pilav yemez..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. cümlemize hayırlı sabahlar devletimize rabbim zeval vermesin inşallah dünyanın en güclü devletleri arasına en kısa zamanda girer fransa gibi devletlerin kudretiyle helak eder devletimiz tüm düşmanlarımızı rabbim helak etsin. gelelim zorlu hakkındaki düşüncelerime zorludan kacın uzak durun nedenmi 1) zorlu devletimizin enerji alanında en güclü şirketi 2) yirmiden fazla iştiraki halka acılmayı bekleyen şirketleri 3)hızla büyüyen alanı dogal gaz vede petrolde olacak müthiş beklentiler atılımlar 4)türkiyemizin eelektirikli otomobil alanındaki tüm beklentiler 5)yakın zamanda 500 ü gecek eelektirik istasyonları hala yatırımcılar elektirik şarz istasyonlarırnı yakın zamandaki getirilerini bilmemeleri 6) artık her dönmde karının güclü bir şekilde artması 7) dövüzle ilgili artışlarda zaarar olayı olmayıp karı olumlu etkilemesi doların cıktıgını isteemem ama durum bu 8)zorlunun hakkındaki haber duyumları yıllarca bitmez artık 9 artık tüm yabancı şirketlerin radarından istesede cıkamaz orta vadede ortaklık icin kapısının calınacagı aşikar sabah sabah aklıma gelenler bular sayfa almaz daha sonra ilave olarak yazabilirim .......işte arkadaşlar bu sebeblerden dolayı zorlu enerji alınmaz keriz olamayı kacın size önerim ben 31 senelik borsacıyım bu otuz sene boyunda en fazla 20 hisse degiştirdim ana hisse olarak 2 hissede kaldım bakın gencler merko burvana cimbeton kent bfren konya rtb güler en fazlada bedeli acıklayan şirketler en önemliside kar acıklayan şirketlerden uzak durun batık şirketleri zararı katlayanları batmak üzere olan şirketleri alın .........sizler ancak böyle adam olursunuz borsayı kumara ceviren lerin allah belasını versin inşallah son sahipleri olursunuz son söz bu yazdıklarımı üstüne alınması geregenler aalacak ytd.

2,90 gap alma denemesi yapabilir.
    2.70'ten tradelik poz açtım. YTD.

Saygılar

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    2,90 gap alma denemesi yapabilir.
    2.70'ten tradelik poz açtım. YTD.

Saygılar
    Piyasa kötü duruyor 2.65 altı kapanış stop.

Belki 1 gün 2.65 altı stop tahammül ederim 2. Gün yine kaparsa kesin stop olur

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vay arkadaş nereden elimizi attık
    Pasta paylaşabilecek ya da alıcı satıcı söyleyebilecek var mı ?

En azından 2.65'i görmeli YTD.

Sayfa 251/406 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •