Sayfa 272/410 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 3275 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ben uzun vadede bu alımların da mükâfatını alacağımızı düşünüyorum, doas da 3-4 liralardaydi işleyiş pozitife dönünce herşey ederine kavuşuyor,zoren borcu biraz azalatacak bir de zoryen olayı var ordan da gelir gelirse giderleri daha sağlıklı yönetebilirler, ama bugünler için haklısınız tahtadaki son saat basma hareketine dikkat çekme nedenim malı toplayıp hisseyi baskılayan bir operasyon hissetmem, düştükçe ilave etmek bedelli için maliyeti arttırıyor, bende beklemeye aldım kendimi
    Bedelli olursa, kullanım fiyatı heralde 1 lira olur değil mi? Bununla ilgili genel kurulda bir karar çıktı mı? Bedelliye katılacaklar için 10000 Lot varsa 10000 TL olmuş oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Bedelli olursa, kullanım fiyatı heralde 1 lira olur değil mi? Bununla ilgili genel kurulda bir karar çıktı mı? Bedelliye katılacaklar için 10000 Lot varsa 10000 TL olmuş oluyor.
    Öyle olur zaten lotu 2-3 lira arasında bedellisine daha yüksek paha bicmezler herhalde

3. 2.56 ve 2.59 kademelerinde 50 milyon lot özel emirle satış olmuş.
    Yazın katmer de iken de böyle olmuş, hisse fiyatı 5 lerden 4 lere düşmüş ve bedelli başvurusu gelmişti. KATMERin patronu da böyle kurumlar arasında satmıştı. 4 lere düştükten sonra bedelli haberinden sonra ben 5 den satmıştım. Ben sattık tan sonra 12 lere dayanmıştı. Aynı şeyler olur mu bilemem ama bana benzer gibi geldi.

Katmer deki gibi ilk önce bir düşüş olabilir mi acaba, sonra yükseliş.

Ben buna benzer bir senaryonun olabileceğini düşünüyorum ama satıp alma riskini almaya cesaret edemiyorum.

Sizin fikriniz nedir arkadaşlar

MRD-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. zorlu enerjide para kazanmak o kadar kolayki 8 aydır hep aynı oyun takip edin eger o gün borsa sabah iyi bir şekilde pirimli başlarsa ilk 30 dakika icerisinde zorlu gün icinde gğrebilecegi en yüksek fiatı görüyor ondan sonra akşama kadar ortalamanın cok altında kapanışını yapıyor anlatmak istedigim sabah sat akşan al yüzde yüz garanti para kazanmak yahu be ne adi hisse diyecegim ama hissede kabahat yok bu sistemi kurmuşlar adamlar 8 aydır her gün aynı hamle yapılırmı yahu bir seferde yanıt yahuo kadar iyi haberi fiatlamıyor 2 martla en son iki haber geliyor onları bile fiatlayamıyor yarın yüzde 500 bedelsiz acıklasın akşama inanın eksi bile olmasa ortalamanın cok altında kapatır bu haberi bile fiatlayamaz zorluda bulunan bu gurup ne zaman cehennem oldu o zaman belki bir şeyler degişir yoksa aynı tas aynı hamam bakın bu gün indeks bilgisayar bedelsiz haberi gnderdi inanın datagate haric hic birinin ilgisi dahi olmaaaayan bütün bilgisayar hisseleri gitti enerji şirketleri cogu uctu bu haala 8 ay önce aldıgım yerinde altında gecen hafta şirketi aradım iyi şeyler dediler hisse neden gitmiyor dedim cevap veremediler zorlu yenilebilir enerşinin akıpetini sordum yabancı girişini beklediklerini söylediler ben kendilerinin dogru yolda olduklarına inanc getirdim inşallah hayırlısı olur ama bu kumarcıların hisseden cıkmaları lazım yoksa sabah sat akşam dipten al ytd.

5. bir şeyi unutum yazmazsam olmaz inanın her akşam karanlık odadaki fiatını yazarım 90 günlük not almışım 75 defa karanlık odadan cıkışı eksi 10 defa yerinde 5 defada sadece 1 kademe artı yapmış vijdansız karakter yoksunları buradan bile art niyetleri belli yahu insan yazı tura bile atsa 75 defa eksi gelmez bunu yapanlar cehendemde yansınlar ytd.

6. Ama karla ama zararla yatırımcı kaçar unutmaz bu hareketleri. Güven kalmaz. Yatırımcıyı ve güveni tekrar toparlaması uzun yıllar alır yazık ederler kendilerine. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bugün yabancı oranı düne göre acayip düşmüş dün 41 milyon lot bugün 3 milyon lot

ama lotun TL karşılığı 27 tl
    Dün ise 2.72 TL
    Anlayan varsa açıklayabilir mi

MRD-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : elez888; 04-03-2021 saat: 00:41.

8. 2,56. Ve 2,59’dan 50 milyon hisse sattı 1 saat önce özel emirle neden böyle bir şey yapar acaba?

Sayfa 272/410 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •