Sayfa 273/410 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3275 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by elez888 Yazıyı Oku
    2.56 ve 2.59 kademelerinde 50 milyon lot özel emirle satış olmuş.
    Yazın katmer de iken de böyle olmuş, hisse fiyatı 5 lerden 4 lere düşmüş ve bedelli başvurusu gelmişti. KATMERin patronu da böyle kurumlar arasında satmıştı. 4 lere düştükten sonra bedelli haberinden sonra ben 5 den satmıştım. Ben sattık tan sonra 12 lere dayanmıştı. Aynı şeyler olur mu bilemem ama bana benzer gibi geldi.

Katmer deki gibi ilk önce bir düşüş olabilir mi acaba, sonra yükseliş.

Ben buna benzer bir senaryonun olabileceğini düşünüyorum ama satıp alma riskini almaya cesaret edemiyorum.

Sizin fikriniz nedir arkadaşlar

MRD-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu konuda fikir yürütmek zor holding bedelliye katılacak fonlamasi yoktur payları çıkarıyordur da denebilir, yani niyet okuyarak yatırım yapmayı tavsiye etmiyorum

2. Günlükte ikili dip yapmak için tekrar 2.4X'lere gidebilir. Sonrasında güçlü bir yükseliş gelebilir öyle yaparsa. Yön 2.4X'ler gibi hissediyorum. YTD.

3. Zorlu enerji 19,9 milyon lot ortak satışı için izin istedi. Yani madem macaniz yemiyor bedelliye niye giriyorsunuz bu nedir bir haftadır sat sat yüzde 61 e düşmüştü hisse oranı şimdi de bu çıktı

4.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Günlükte ikili dip yapmak için tekrar 2.4X'lere gidebilir. Sonrasında güçlü bir yükseliş gelebilir öyle yaparsa. Yön 2.4X'ler gibi hissediyorum. YTD.
    Değil 2.40 lara, 2.50 seviyesine gelse dahi 1 dakika düşünmem pozisyon artırırım bedelli için ayırdığım nakit ile... Bedelli olursa başka hisselerden kompanse ederiz artık..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. dagi giyimin yaptıgı gibi halka arz şeklinde bedelli yapabilir.

daginin bülteni şu şekilde:

"Bültende yer alan açıklamaya göre, mevcut sermayesi 43.300.000 TL olan Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret (#DAGI), sermayesini halka arz yöntemiyle 86.600.000 TL arttırarak 129.900.000 TL'ye yükseltecek."

burada dagi pazarlamıyorum ama zorenin nasıl bir bedelli yapacağını öngörmeye çalışıyorum.
    muhtemelen böyle olacak. çünkü bir de yenilenebilir enerji kısmının halka arz durumu vardı.

peki böyle olması durumunda tahtaya nasıl yansır. patron her ne kadar bedelliye girmek istemiyor ama lotların yuzde 80 ni onda ek olarak o paralarla başkaları girecek. dolayısıyla oyuncu ne derse o.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

7. 50 milyon lot anlaşmalı olarak özel emirle satılıyor.
    Aynı gün 20 milyon lot piyasaya kote edileceği söyleniyor.
    Bedelli yapılacağı ilan edildi.
    Halka arzı var öteleniyor.
    400 milyonluk kira sertifikası satıyor.

Neler olduğunu tahmin eden var mı arkadaşlar?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bir dümen dönüyor son günlerde bunda ama hayırlısı bakalım. Yabancı payı da artmış son haftada.

Sayfa 273/410 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •