Sayfa 295/411 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3281 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    Düşünce ne kazanıyor bu adam, nedir yani 10 yil oncesinin fiyatinda hisse, yani bu kadar alcakliga izin verilmemesi lazım
    Hisse düşer bedellisine katilmazsin holding bedavaya yakın paradan hissedarligini arttırır, ama bunlar kısa vadeli sancılar,enerji hisselerini günü gelene kadar hafif hafif biriktirmek gerek, elektrikli araçlara dönüşüm başladığında ciddi karlılığa ulasacaklardir, bu vade beklentim minimum 10 senedir

2. allah kurtarsın

3. Türkiye nin enerji ithalatı geçtiğimiz yılın ilk çeyreğine oranla yüzde 83 düşmüş, başlıca nedeni yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımlar, zoren açısından da olumlu bir durum tabi bu tahta olumlu haber kaldıracak durumda değil ama uzun vadeli bakış açımı percinleyen ufak detaylar bunlar

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Hisse düşer bedellisine katilmazsin holding bedavaya yakın paradan hissedarligini arttırır, ama bunlar kısa vadeli sancılar,enerji hisselerini günü gelene kadar hafif hafif biriktirmek gerek, elektrikli araçlara dönüşüm başladığında ciddi karlılığa ulasacaklardir, bu vade beklentim minimum 10 senedir
    Enerjiler ciddi sekilde TL deger kazanmadikca bilancolar zor duzelir gibi

katır yüküyle kar etseler bile bunu dağıtmazlar, 25-30 yılık şirket yatırımlarını kendi özkaynaklarını kullanıpta yapamazmı? demekki bu denli kötü yönetilmiş, elektrik üretip sat yeni yatırımlar için kaynak ayırma kim inanır buna? zorlu holding payı % 61,29 korteks mensucat payı %17,55 bu iki ortak payın toplamı %78,84 geriye halka açık olan %21,16 kalıyor şirketin değerini itibarını düşünen bir yönetim böyle yapmaz, s.p.k'nın bedelliyi iptal etmesi gerekir, yatırım yapacaksan yap %21,16'lık sermayeyimi karşılayamıyorsun maksat vatandaşın elindeki malı toplamak zararına sattırmak neymiş yatırıma gidiyormuşta bedelli yapacakmış sen onu benim küllahıma anlat yıllardır yatırımcıyı mağdur etmişsiniz yapacaksanız dürüstçe yapın işinizi

en son 16 yıl önce temettü vermiş 2005'de vampirler para arsızları

7. Tonlarca finasal borç yüklenmiş bu 500 milyonluk bedellide erimeyi durduramaz. Yurtdışı da azınlık oranda iştirak ettiği santrallerin hisselerini satıp nakit üretmeli! Hem ülkeye dovşz de getirmiş olur

Bu hisse yıllarn once neise şimdide aynı,
    Al ve Sat.
    Bugun tekrar gırdım bu hisseye 3defa alıp 3defada satma imkanı verdi 10000 lotuma
    YTD
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 295/411 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •