Sayfa 296/395 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. endeks yine 132 bine gelsin yani bir ay önceki fiatına zorlu 1.400 gelir tekrardan gene 1.43 bine gelsin 1.80 e gelir böyle böyle hissenin bir daha gördügü yerleri göstertmiyorlar bu hissede kim bu işlere kalkışıyorsa kim bizim gibi kücük yatırımcıları üzüyorsa allahım hepsinin belasını versin bu ramazan mübarek hakkına ayrıca bende hepsinin a...a... s...yim.ytd.

2. zorlu enerji seni aldıgım güne lanet olsun seni bu hallere getirenlerin colugu cocugu helak olsun allah belanı versin zorlu ytd.

3. hayatta bu kadar lanet okumadım ama ekranda bu laneti görünce artık tansiyonlarım tavan yapıyor zorlu şeytanın dölü zorlu ben senin .... ytd.

4. bakın görecegiz akşama öyle bir bilanco gönderirki yimedik calmadık bırakmaz geri kalanıda zarar olarak gönderir elinde uzun zaman bu lanet hisseyi taşıyanlara sesleniyorum bunları en yüksek mercilere şikayet edin diyecegim ama heryerde tezgahı kurmuşlar bunlara bir şey olmaz defalarca başakmıydı neydi hanımla görüştüm her defasında beni kandırdı onunda allahım gereken cezasını versin zorlu ben senin...ytd. son yazımdır daha fazla yazmıcam bu lanet hisden kurtuyorum iki cihanda bu hisseye girmem ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by üstad aslan Yazıyı Oku
    bakın görecegiz akşama öyle bir bilanco gönderirki yimedik calmadık bırakmaz geri kalanıda zarar olarak gönderir elinde uzun zaman bu lanet hisseyi taşıyanlara sesleniyorum bunları en yüksek mercilere şikayet edin diyecegim ama heryerde tezgahı kurmuşlar bunlara bir şey olmaz defalarca başakmıydı neydi hanımla görüştüm her defasında beni kandırdı onunda allahım gereken cezasını versin zorlu ben senin...ytd. son yazımdır daha fazla yazmıcam bu lanet hisden kurtuyorum iki cihanda bu hisseye girmem ytd.
    adamlar devletle ortak kimi kime şikayet edeceksin

6. Bilançoyu sabırla bekliyorum

7. Bu çeyrekte ciro artış oranının çok önem arzedeceği kanaatindeyim.

8. Sn. üstad aslan, beddualarının çoğuna katılıyorum.

Sayfa 296/395 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •