Sayfa 300/418 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3341 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. bedelli onaylanmış.

pamuk eller cebe.

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=38
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

2. 11.08.2021-25.08.2021 tarihleri arasında bedelli sermaye artırımı olacak.Rüchan tahtası 19.08.2021 tarihinde kapanacak.Bilginize Arkadaşlar.

3. Arkadaşlar merhaba. Şu aşamada katılmak mı mantıklı yoksa dışarda kalmak mı? Sizler neler yapacaksınız

Not: ilk defa bedelli oldu bir hissemde. tam olarak bilemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by yyeemm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Şu aşamada katılmak mı mantıklı yoksa dışarda kalmak mı? Sizler neler yapacaksınız

Ben de aynısını merak ediyorum

Sent from my SM-M315F using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by yyeemm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Şu aşamada katılmak mı mantıklı yoksa dışarda kalmak mı? Sizler neler yapacaksınız

Bu arada, iş bankasından bana gelen emailde şöyle bir bilgi var:

Rüçhan hakkı kullanılacak olan pay  senedi Borsa'da rüçhan hakkı bedelinin  çok üzerinde işlem gördüğünden rüçhan hakkını kullanmanız menfaatinize olacaktır. Rüçhan hakkını kullanmadığınız takdirde borsadaki fiyatın bölünmesi nedeniyle eli nizdeki  pay senetlerinin fiyatı düşeceğinden bu durum zararınıza sebep olacaktır. 

YAtırım tavsiyesi değildir. Bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Rüchanları kullanmak istemiyorsanız, dışarıdan para eklemek mantıklı gelmiyorsa rüchan pazarında satabilirsiniz.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Rüchanları kullanmak istemiyorsanız, dışarıdan para eklemek mantıklı gelmiyorsa rüchan pazarında satabilirsiniz.
    Tam anlamayamadım dostum. Daha önce almış olmamız gerekimniyor mu, satabilmek için ?

Bu hisseyi hanım için almıştım. Onun hesabında olduğundan dolayı rüçhan hisseleri var mı yok mu emin değilim hesabında.

Valla bende bedelli bölünen bir senede daha önce hiç sahip olmamıştım. Hata yapıp emeklerimizi ziyan etmeyelim diye soruyorum. kusura bakmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Tam anlamayamadım dostum. Daha önce almış olmamız gerekimniyor mu, satabilmek için ?

Bu hisseyi hanım için almıştım. Onun hesabında olduğundan dolayı rüçhan hisseleri var mı yok mu emin değilim hesabında.

Valla bende bedelli bölünen bir senede daha önce hiç sahip olmamıştım. Hata yapıp emeklerimizi ziyan etmeyelim diye soruyorum. kusura bakmayın.
    Dün akşam kapanışta elinizde hisse varsa bu sabah ana hisselerle beraber rüchan hisseler de tanımlandı. Aracı kurumunuzla görüşmenizde fayda var. Konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız bu tür işlemleri yapmadan önce.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 300/418 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •