Sayfa 306/412 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Yorum bile yapılmamalı dolar 10.60 oldu, borçları ne olmuştur? Bir arkadaş 6 yıldır zengin olmak için bekliyor. Dolar bozup almıştı, 10 lira olsa bile zararı çıkmaz.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Peruklü,Kendisini zengin etmeden, Başkasına zırnık koklatmaz.. Vesteli , yatırımcısını yıllarca süründürdü..
    Zorende ,Bedelliden paraları topladı, Şimdi kağıdı, ortaklarını sürünmeye bıraktı...
    Yan şirketleri halka açmayı, rafa kaldırdılar.. Zaten oyuncakları, Vesbe,Vestel, Zoren var..Al takke ,ver külah yapıyorlar..
    Bizde melul melul bakıyoruz..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Peruklü,Kendisini zengin etmeden, Başkasına zırnık koklatmaz.. Vesteli , yatırımcısını yıllarca süründürdü..
    Zorende ,Bedelliden paraları topladı, Şimdi kağıdı, ortaklarını sürünmeye bıraktı...
    Yan şirketleri halka açmayı, rafa kaldırdılar.. Zaten oyuncakları, Vesbe,Vestel, Zoren var..Al takke ,ver külah yapıyorlar..
    Vestelin gidişini hatırlıyorum, tahsisli bedelli sermaye artışına karar almış, 0.80 lerden çıkışa başlamış ve halen yükselmekte..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    kesınlikle haklısınız.o dönemde kızıp vestelin tum eşyalarını boykot edip.arçeliğe geçmiştim.hala boykotum devam ediyor.nasıl olduysa yurddışı santrallerinden elde edeceği gelir artar diye aldım .tavana sattım birdaha aldım.işte en büyük hataydı.allahtan busefer çok az aldım.karda olmama rağmen kendime kızıyorum.73 74 olsa satıp çıkıcam.birdaha tövbe...y.t.d.

5. tahminim bu grup böyle dönemlerde malı elimize verip nakde geçiyor.naktide başka yerlerde çalıştırıp para kazanıyor.sonra bi katakulli yapıp elimizden alıyor.gerçekten çok sıkıntılı bir grup.y.t.d.

6. birde bedelli sorunu var.oda ayrı bir vaka...y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Vestelin gidişini hatırlıyorum, tahsisli bedelli sermaye artışına karar almış, 0.80 lerden çıkışa başlamış ve halen yükselmekte..

Sadece Vestel mi?.....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Sadece Vestel mi?.....Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Vestel Beyaz da

Sayfa 306/412 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •