Sayfa 312/419 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 3346 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Zorlu Enerji, ESG performansında 54 şirket arasında 4. oldu
    Zorlu Enerji, çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim (ESG) faaliyetleriyle, bağımsız derecelendirme ve araştırma kuruluşu Vigeo Eiris tarafından yapılan değerlendirmede, 54 enerji şirketi arasında dördüncü sırada yer aldı.
    https://www.dunya.com/sirketler/zorl...-haberi-644473
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. iyi hoş da hisse neden sürünüyor

3. Yeni yıl ile beraber elektrik fiyatlarına ticarethaneler için %126, meskenler için ilk 150 kWh altına %52, 150 kWh üstüne ise %127 zam geldi.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Bu zam güneş ve rüzgar enerjisi üreten şirketlere yarar gwind

5. ZOREN :1,66 TL ile 2022 yılına başlıyor.

Yeni yılın zoren yatırımcıları için bereketli geçmesini dilerim.

6. Gelen elektrik zamları zoren elektrik satış fiyatlarına olumlu yansıyacak mi yoksa yekdem kapsamında sabit fiyatla mi satıyor bilgisi olan cevap verebilir mi?

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/988026

Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Rotor Elektrik Üretim AŞ'nin Osmaniye ili, Bahçe ilçesinde işletmekte olduğu 150,6 MWm / 150,6 MWe lisans ve 135 MWm/135 MWe kurulu güce sahip Gökçedağ Rüzgar Enerjisi Santrali'ne entegre olarak güneş enerjisinden elektrik üretmek üzere Birleşik Yenilenebilir Elektrik Üretim Tesisi (Ana Kaynak RES + Yardımcı Kaynak GES) kurmak amacıyla santralin mevcut elektrik üretim lisansının 160,209 MWm / 150,6 MWe olarak tadil edilmesi için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na başvuruda bulunulmuştur.

Arkadaşlar, bu kap açıklamasından benim anladığım, mevcut 135 MW rüzgar enerjisi 160,2 MW a çıkıyor. Ayrıca 150,6 MW güneş enerjisi ilavesini içeriyor. Yanılıyor muyum? Ya da doğrusu ne olduğunu bir arkadaş açıklarsa sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/988026

Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Rotor Elektrik Üretim AŞ'nin Osmaniye ili, Bahçe ilçesinde işletmekte olduğu 150,6 MWm / 150,6 MWe lisans ve 135 MWm/135 MWe kurulu güce sahip Gökçedağ Rüzgar Enerjisi Santrali'ne entegre olarak güneş enerjisinden elektrik üretmek üzere Birleşik Yenilenebilir Elektrik Üretim Tesisi (Ana Kaynak RES + Yardımcı Kaynak GES) kurmak amacıyla santralin mevcut elektrik üretim lisansının 160,209 MWm / 150,6 MWe olarak tadil edilmesi için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na başvuruda bulunulmuştur.

Arkadaşlar, bu kap açıklamasından benim anladığım, mevcut 135 MW rüzgar enerjisi 160,2 MW a çıkıyor. Ayrıca 150,6 MW güneş enerjisi ilavesini içeriyor. Yanılıyor muyum? Ya da doğrusu ne olduğunu bir arkadaş açıklarsa sevinirim.
    lisansı 150 ancak 135 işletiliyormuş 15 MW boşta kapasite varmış lisans 160 a çıkarak bu kapasite 25 MW ya çıkarılmış ben böyle anladım.

Sayfa 312/419 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •