Sayfa 355/410 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon
Arama sonucu : 3274 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

bunun bedelli hikayesi bizim akenerjiyle kapisir. fena

kedi buradaysa ciger nerede?
    ciğer buradaysa kedi nerede?
    misali

sadece son 10 yılda 2012-2021 arasında sermaye 280 milyondan 2.5milyar liraya bedelli olarak getirilmiş.
    2012-15-17 ve 2021de en son.

hiç faiz ödemese,rüçhana para vermese vs... sadece nakit ödenen kismi
    tek tek hesaplamakla ugrasmayacagim

1.7milyar tl için ortalama dolar kuru 2.5tl desek
    650milyon dolar
    son 500milyon icin kur 7 desek 70milyon da orasi... 720milyon dolar civarı söğüşlenmiş.

3.83tl güncel fiyata göre piyasa degeri 500milyondan biraz fazla.

akenerji icin hesap da benzer şekil.
    300milyon dolar sermaye artirimi yapildi en son. bugun sirket 100milyon ediyor.

allahtan ümit kesilmez

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hissede son günkerde olan hareketleri görünce,2 yıl önce 3.20 lerden 1.60 lara düşüşü ve aylarca süründüğü günler aklıma geldi..
    Şimdi ,4.50 TL üzerinden Perüklüye ortak olanların allah yardımcısı olsun...!!
    4 lira ve üzerinde maliyetlenenlere ben gram acımıyorum... Kumar oynadılar ve kaybettiler. Bu kadar basit
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Çanak hedefi 4.35 di... Üzerinde biraz da köpük bıraktılar. (Hisseyi pazarlama bölgesi olarak)

En kötü olasılık olarak 2.90 altına sarkacağını düşünmüyorum...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    4 lira ve üzerinde maliyetlenenlere ben gram acımıyorum... Kumar oynadılar ve kaybettiler. Bu kadar basit
    Besim Tibuk ve Nazif zorlu ile masaya oturan ( hissesini alan.) herkes kazanamaz..
    Eger kazanmış isen de ilk fırsatta kaçmasını bilmek gerekir..Aksi durumda adamın donunu bile alırlar..
    Zoren,Bugün açılışta 3.56 tl idi,Oradan 3.80 yaptılar,ardından da 3.45 TL..TABAN....
    Bu da gösteriyor ki,Kontrol tamamen Peruklu'de...
    İsterse,Buradan TAVAN bile yaptırır..
    Lakin ben öyle bir şey olacağını düşünmüyorum..
    Belki yarın 3.26 dan döner..İzleyelim görelim..

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Besim Tibuk ve Nazif zorlu ile masaya oturan ( hissesini alan.) herkes kazanamaz..
    Eger kazanmış isen de ilk fırsatta kaçmasını bilmek gerekir..Aksi durumda adamın donunu bile alırlar..
    Zoren,Bugün açılışta 3.56 tl idi,Oradan 3.80 yaptılar,ardından da 3.45 TL..TABAN....
    3 tane taban abartı zorlu grubunu geçtim artık sıkıntı yani bu tahtanın anca pandemide vardır 3 tane tabanı )

birde kredili işlem yasağı getiriyorlar koruma amaçlı yav belki kredi ile maliyet düşürecek insanlar..

gündüz yapılan işlemlerinde kredisiz yapıldığını sanmıyorum. ayrıcalıklı insan çok ülkede..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

yatırım finans takas pozisyonunda 6.8milyon lot ekside dünden beri ve bugun görünen..

kimden virman gelecek acaba..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bildiğim bişi var o öyle oldu bu böyle oldu geçelim mesai arkadaşım bu senedi aldı
    ben ne kadar karın var dedim %50 civarı konuştuğumuzda grafik üzerinde işaretleyip karını cebine koy keyfine bak bırak nereye giderse itsin dedim sonuç neredeyse tekrar dönse alsa %100 karı olacak mı?

satmayıp inat edenler karı bırak belki maliyet belkide zarar ...akıllı olun lütfen ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tahminlerim,5 Kuruş fark ile doğru çıktı..Hissede,Sabah 3.21TL ye kadar verenin kağıdını toplayıp,oradan 3.57 TL ye TAVANA Yapıştırdılar..
    Ne ilginçtir ki,Forum sayfasında kimseler den yorum yok.
    Sanırım,Peruklü'ün elektriğinden çarpılıp canı yanan yok.!!.:-)))
    Ya da,( benim gibi.)Korkudan kimse bulaşamıyor..!!

Sayfa 355/410 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •