Sayfa 393/411 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon
Arama sonucu : 3281 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Bu hissenin geçmişi alım satım kararlarında kıstas teşkil etmemeli, eski fiyat hareketlerini düşünerek işlem yapmamak bu süreçten itibaren mantıklı olabilir, malı kaybettikten sonra çok üst kademelerden tekrar yerine koymak psikolojik olarak çok zordur....teknik bilgi gerektirir, hisse de büyük bir değişim başlamış da olabilir, biz henüz farkına varamamış da olabiliriz...O yüzden biraz daha sabır...Hem şu yeni bilanço bir ortaya çıksın, hem de halka arz olayı......

Not:Geçmişte bu hissede binlerce kişinin battığını da iyi biliyorum...
    Bu ANZ'ın yatacak yeri yok! bahsettiğiniz olumlu güzel gelecek bir bilanço üzerine, dillendirilmeye başlanan "yüksek montanlı elektrik zammı" 2024 bilançosunu uçurur..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Zorlu Enerji, hizmetleriyle müşteri memnuniyetini artırdı

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, fiziksel ve dijital kanallar üzerinden verdiği hizmetleriyle abonelerinin beğenisini kazanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak'ta elektrik abonelik işlemleri, satış, faturalama ve tahsilat operasyonlarını yürüten şirket, geçen yıl sonu itibarıyla yüzde 96,36'ya ulaşan müşteri memnuniyetini, yılın ilk iki ayında yüzde 97,96'ya çıkardı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, şirket olarak abonelerin geri bildirimlerine büyük önem verdiklerini belirterek, "Güçlü ve şeffaf bir iletişim süreci sağlamak için sürekli olarak yaptığımız anketlerle talep, görüş ve önerilerini alıyoruz. Geçtiğimiz yıl çağrı merkezimiz, kiosklarımız, e-devlet ve web sitemiz gibi diğer dijital kanallardan yaptığımız anketler neticesinde yüzde 96,36'lık memnuniyet oranına ulaştık. Bu yılın ilk iki ayında bu oranı daha da yukarı taşımayı başardık. Abonelerimiz hizmetlerimizi, 'çok kolay', 'hızlı' ve 'zahmetsiz' olarak tanımlıyor. Bu yorumları almak bizim için büyük bir mutluluk. Aynı zamanda hizmetlerimizi geliştirme noktasında da tüm ekibimize güç veriyor." ifadelerini kullandı.

Hayata geçirilen dijitalleşme projelerinin müşteri memnuniyet oranının artmasına önemli katkı sağladığını ifade eden Ertunç, şunları kaydetti:

"2021'de sektörümüzde bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz mesafeli sözleşme ve online işlemler sayesinde ıslak imzadaki süre kaybının önüne geçerek, çok daha hızlı ve pratik bir deneyim sunmaya başladık. Ancak hiç kuşkusuz yalnızca dijitalde değil, 5 ilimizdeki toplam 18 Müşteri Hizmet Merkezimiz ve 1277 anlaşmalı ödeme noktamız için de sürdürülebilir ve yenilikçi projeler geliştiriyor, böylelikle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz."

Kaynak : Anadolu Ajansı

NOT: SADECE HİSSE SENEDİ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ HALEN EN ALT DÜZEYDE DEVAM EDİYOR..SN.SİNAN AK, BAKALIM ONU NASIL ARTTIRACAKSINIZ ??, KISA VADEDE GÖRECEĞİZ....
    ******.....Herkese bol şanslar...****

3. Dolar zirvesi kaçtı bu arkadaşın
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    Dolar zirvesi kaçtı bu arkadaşın
    Zirve: 0,7835 (ocak 2010)

Dip: 0,0621 (mart 2022)

Kapanış: 0,17 USD
    Paylaşımlarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorumlar genel niteliktedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Master_Kamaji Yazıyı Oku
    Zirve: 0,7835 (ocak 2010)

Dip: 0,0621 (mart 2022)

Kapanış: 0,17 USD
    Teşekkür ederim hocam ..

6. Dolar bazlı zirvesi 25 lira olan bir şirket şuan da
    5.44 ..
    Özkaynaklarını yaptığı yatırımlara

Projelerine ARGE çalışmalarına bakarsak şöyle diyebiliriz saçma bir fiyatlama var ..
    Gerçekten şu enflasyon muhasebesini çok merak ediyorum

Gerçek samimi bir değerleme olursa şayet
    Benim hesaplarım minimum 4 milyar dolar olması gerek

Tabi bunlar tahmini .. hayal ürünü ..
    Sadece İsrail'e 1milyar 200 milyon dolar yatırım yapmış

Yakın da görürüz ..

7.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    sadece 2014 yılın da
    Zorlu Enerji Grubu’nun İsrail’de kurduğu Dorad Doğal Gaz Çevrim Santrali faaliyete başladı. 1,2 milyar dolara kurulan santral, İsrail’in enerji ihtiyacının yüzde 6’sını tek başına karşılayacak ...

piyasa değeri 840 milyon dolar ..

bakalım enflasyon muhasebesi nasıl olacak ..

https://www.salom.com.tr/arsiv/haber...buyuk-yatirim-
    Gazetede yazmışlar .. ben demiyorum..

8. Piyasa değeri 845 milyon dolar

Sadece bir tesis fiyatlaması ..

Bir de uluslararası bir enerji şirketi ..

İnşallah gerçek değerlemesi gelir ..

Tabi hareketkerine bakınca tahtanın söylediği

Ben yatıeımcı düşmanıyım halka arz olan şirketimi sakın almayın diyor ..

Sayfa 393/411 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •