Sayfa 405/411 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon
Arama sonucu : 3286 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. ZOREN'in bugün ki hareketi, İran'ın İsrail'e yaptığı operasyona benzetiyorum.

Önce vuruldu, sonra vurdu, inanılmaz yaygara koptu, sonuç sıfır var elde sıfır.

Aynı ZOREN
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    ZOREN'in bugün ki hareketi, İran'ın İsrail'e yaptığı operasyona benzetiyorum.

Önce vuruldu, sonra vurdu, inanılmaz yaygara koptu, sonuç sıfır var elde sıfır.

Aynı ZOREN

En düşük; 5,60’ı görmüş,
    En yüksek; 5,99’ı
    Kapanış; 5,88

Endeks’in yaklaşık 1,5 puan düştüğü bir günde
    (-) kapatmadığı gibi, üstüne 8 kuruş prim yapmış.
    En düşükten 28 kuruş yukarıdan, en yüksekten 11 kuruş aşağıdan kapanış yapmış.

Ben sizin gibi düşünmüyorum; aksine endekse direnmiş ve (+) kapatmış.

Birazda bardağın dolu tarafından bakabilmeliyiz arkadaşlar..

Al-sat tut değildir
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    En düşük; 5,60’ı görmüş,
    En yüksek; 5,99’ı
    Kapanış; 5,88

Endeks’in yaklaşık 1,5 puan düştüğü bir günde
    (-) kapatmadığı gibi, üstüne 8 kuruş prim yapmış.
    En düşükten 28 kuruş yukarıdan, en yüksekten 11 kuruş aşağıdan kapanış yapmış.

Ben sizin gibi düşünmüyorum; aksine endekse direnmiş ve (+) kapatmış.

Birazda bardağın dolu tarafından bakabilmeliyiz arkadaşlar..

Al-sat tut değildir
    Sn beski;

Endeks tatile girmeden önce ki hafta yaklaşık %10 prim yaparken bunun prim yapmamasını da polyanna'cı olarak mı karşılamalıyız?

Kaldı ki dün bir çok enerji hissesi tavan kapattı.

Adamlar hisseyi istedikleri gibi kontrol edip mesaj veriyor onu vurgulamaya çalıştım.

Yoksa umudumuz olmasa burada ne işimiz var, ama çok uzun zamandır çok kastı.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4. KAP: ZOREN [ ] ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Şirketimiz Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin
    %49,99 oranında doğrudan iştiraki olan Electrip Global Limited, Electrip Global
    Limited'in paylarının %100'üne sahip olduğu ZES Dijital Ticaret A.Ş. ve elektrikli
    araçlar için şarj ağı sağlayıcısı olan Hubject GmbH arasında, Türkiye'deki ZES
    elektrikli araç şarj istasyonları ile İtalya, Fransa, Bulgaristan, Yunanistan,
    Hırvatistan, Karadağ ve Polonya'da yer alan Electrip elektrikli araç şarj
    istasyonlarının Hubject'in şarj ağında yer almasına ilişkin işbirliği anlaşması
    imzalanmıştır. Bu işbirliği kapsamında elektrikli
    araç sürücülerinin Hubject'in e-roaming ağında yer alan ZES ve Electrip şarj
    istasyonlarına kolaylıkla erişmesi ve kullanması mümkün olacaktır.
    İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

AKENERJİ.......................MAGEN.............. .......ZOREN..........
    ******.....Herkese bol şanslar...****

6. Her zaman aynı hırsızlık, sabah bir kap at, TE tavan göster sonra normal aç, biraz yukarı yap KY atlasın, sonra verebildiğin ver, sat paraları indir.

Allah yedirmesin...

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Her zaman aynı hırsızlık, sabah bir kap at, TE tavan göster sonra normal aç, biraz yukarı yap KY atlasın, sonra verebildiğin ver, sat paraları indir.

Allah yedirmesin...

İzleyelim bakalım, yeni halka arzına talep toplama sırasında da Zoren'i aşağıya basmayı mı, yoksa o aşamaya kadar belli noktalara fiyatı yükseltmeyi mi tercih edecek..?

Not:Magen, iştiraki için halka arz baş vurusunu daha önceden yapmıştı..(Ocak ayı)..

Sayfa 405/411 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •