Special Days Image
Sayfa 5/408 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3263 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

teorik olarak yeni dip olustu fakat yeterli mi yarin belli olur.abd kapanis onemli.euro onemli.

2.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    teorik olarak yeni dip olustu fakat yeterli mi yarin belli olur.abd kapanis onemli.euro onemli.
    Sayın krepi;
    İki sorum olacak. Yanıt verirseniz sevinirim.
    Birincisi; yeni dip ne beklentisi ne kadar? Daha çok can yakar mı ya da çıkış için ne bekleniyor? (Haber, endeks vs)
    İkincisi; elimdeki kağıdın bir kısmını satıp alttan maliyet düşürmek için almak mantıklı mı?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Doymuyor peruklu.
    1,73'ün altına giderse komedi-dram full devam (eğer bu hissede teknik varsa).
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

Alıntı Originally Posted by golge Yazıyı Oku
    Sayın krepi;
    İki sorum olacak. Yanıt verirseniz sevinirim.
    Birincisi; yeni dip ne beklentisi ne kadar? Daha çok can yakar mı ya da çıkış için ne bekleniyor? (Haber, endeks vs)
    İkincisi; elimdeki kağıdın bir kısmını satıp alttan maliyet düşürmek için almak mantıklı mı?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben bu seviyeden satmazdim.dip olabilecek seviyeyi yazdim.ama abd de yeni dip gelirse o zaman burasi toz duman olur.maliyetimi dusurmeye calismazdim nasil olsa bir hedefimiz yok satis icin.o zaman beklemek bence en mantiklisi.fikrim bu.yeni alici olsaydim burdan 1/3 mal alirdim.yada yarini gormeden almazdim.

Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Doymuyor peruklu.
    bu kagit inanilir gibi degil.

6.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Doymuyor peruklu.
    Sn Val, bizler kağıdın bu hareketlerine alışık olmamız lazım diye düşünüyorum.Ne dersiniz.Bu hareketlerin bize yabancı olmaması lazım
    saygılar,

60 dk. grafikte yatay bir kanal olustu yukarda 91 asagida 74.yukari 91 gecilmedikce hisse de guc kaybi devam eder.gecilir de bu kanala geri girise ayni sekilde.

sayin val bilanco ne zaman aciklanacakmis sordun mu?

Sayfa 5/408 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •