Sayfa 53/395 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3154 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. şükür endeks te 95 bin altı onay almadı..

2. bankalar mersine zoren tersine peeeee..zoren deolanlara allah sabır versin.peruklumudur sakallımıdır nedir o patron .muhterem ve mübarek zaat ları iyi sewiyor peeee .okadar teknik çizim yaptık paylaştık 1.38-1.4o üzerine atması lazım dedik 1.28 daralan üçgen var dedik burayı aşşğı kırarsa daha aşşağı gider dedik.ama kime .daralan üçgeni aşşağı kırınca maalesef hedef i artık 1 e doğru papazı felan salmazlarsa olası bir endeks göçmesinde 1 in altları bile görülebilier diye düşünürüm naçizane..ayrıyeten cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider diyede sesli düşünürüm

eşşeğe gümüş kapta altın versen ..eşşek için önemli olan sadece bir tutam ottur.uhuhuhahah))))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 08-10-2018 saat: 17:36.

3. bu teknik paylaşım yatırımcılar için yapılmış tır.lütfen teknik bilmeyen kaba zurnalar sataşıp zar zar zarlayıpta şahsıma duhul olmasın .uhuhauahaha)))

4. Sende hisse var mı yoksa aşağı geldiğinde bir yerden alaçakmısın

5. Çünkü uzun zamandır teknik meknik yapıyorsun gelmesini istediğin özel bir yer varmı alım için bizi uzman gözü ile aydınlatırmısın guddu

6. Ama şunu da merak ediyorum hissen yoksa niye bu kadar cızırtı yapıyorsun 😛😛😛

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

8.  Alıntı Originally Posted by northerner Yazıyı Oku
    Ama şunu da merak ediyorum hissen yoksa niye bu kadar cızırtı yapıyorsun 😛😛😛
    elimde hisse yok..fakat teknik olarak gidebileceği yerler belli takip ediyorum..bankalardaki tepki bittikten sonra almayı düşünebilirim.fakat hem temel hem teknik açıdan pek iç acıcı görünmüyor..kısa vadede 1.25 üzerine tepki verebilir ..fakat orta ve uzun vadede şu an düşüş görünüyor..

Sayfa 53/395 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •