Sayfa 64/418 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 3342 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Sözlere itibar etmeli miyiz?

https://twitter.com/search?q=%40mtayyarturkes&src=typd

İddialar yenilir yutulur gibi değil.
    Şirkete birkaç kez sordum. Adam açık açık yazmış "hırsız" diye.

Bir hakaret/iftira davası filan açıldı mı? Açılmadı. Düşünün borsaya açık bir firmanın en üst yöneticisi bu kişi.

SPK bişey yaptı mı? Hayır.

2019'da elektrikli araç oranı ya da sayısının ne olmasını bekliyor?

Bunlara cevap vermez, veremez. Bırakın geleceği şu anda Türkiye yollarında kaç adet elektrikli araç olduğunu bile bilmiyordur.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

2. Takas analizi varsa rica edebilir miyim?

3. Evet görüldüğü üzere peruklu yine "halka arz" yapmış dün.

Mottomuz neydi?: "Perukluda her kademeden istenildiği kadar mal mevcuttur. Üstten satılır, alttan yerine konulur, kredi faizleri ödenir."
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

2008 de bu guruba çarpılmış biri olarak düşüncem!!!

1-vestel beyaza virpool nasıl yazılıyorsa artık talip piyasa değerinin iki katını veriyor!!!!!
    2-bitmeyen pil yaptım yapmak üzereyim!!!!!
    3-uçak yaptım yapmak uzereyim!!!insansız olan varya çocukların uçurtması gibionu kastediyor!!
    4-vestel citiyi kurdum adeta şehir!! gerçekten öyle.
    hisse fiyatı 2,5lerde .endeks çakılır 60 dan 22 bine ,vestel piyasa fiyatı iner 70 milyona hisse 0,58.açıklama gelir çöplüğümüz bile bundan pahalı.sonra 1 tl den bedelli arttırımı ve çöplük fiyatına %25 hisseye ilave ortaklık yapılır.yine orayı burayı satacam diyor dikkat,

5. Miş miş muş muş , haber asparagos olmasın diye bugün açıklama göndermişler 12 talip var yarısı türk yarısı yabancı , kimmiş talipler talip olanlar açıklasın yani her şet şeffaf olmalı dün 1.28 satılacak matılacak tavana kadar götürdüler.Bugün 1.12 ye kadar düştü yani arada 16 kademe var.Yani borsadan anlamayan tecrübesiz saf temiz insanlar var.1.28 den almışssa yani bu kadar fiat aralığı kim ödeyecek zararını yani böyle şeyler çok kötü.dün 1.03 - 1.28 trilyonlar alındı satıldı.az meblağ değil.

6. derinlik göremiyorum.ama matrix den anlık alım satım görebiliyorum..belki 50 defa fiyat üzerinde yeşil yanıyor ama bir üste atlamıyor..emir sayısı işlem adeti vs hesabıyla ağırlıklı ortalama üzerinemi oynanıyor.öyleyse bile ne faydası var anlamasıda zor

8. Sn paydaş lar, bu mendeburun bilançosu ne zaman açıklanacak.Ltf bilgi,
    saygılar

Sayfa 64/418 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •