Sayfa 245/406 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 3248 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

2. O gaz buraya geleceekkkk

kurthan

3. ak enerjiye bakın nerdeyse zorluyu yakalayacak ak ın piyasaya nerdeyse bir şehir kulucak kadar borcu var bunları yapı kredi bankasıyla yapılandırdı o zamandan beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor nedenmi cünkü ceo su başarılı zorlunun on da biri yapmaz bence ama şirket zannedersem iyi yolda bizim ceo dün blomberge cıktı hisse cöktü şirketi nerdeyse yere vurdu sen tv ye cıkmışsın şirketini övsene nerdeyse bizim dogal gazla hic işimiz olmaz demesi kaldı bu arkadaşı zorlu başkana bildirmek lazım gencler bu işi burda bırakmayın hesap sorulmalı yarım saat konoştu bir güzel laf söyleyemedi ytd.

Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    ak enerjiye bakın nerdeyse zorluyu yakalayacak ak ın piyasaya nerdeyse bir şehir kulucak kadar borcu var bunları yapı kredi bankasıyla yapılandırdı o zamandan beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor nedenmi cünkü ceo su başarılı zorlunun on da biri yapmaz bence ama şirket zannedersem iyi yolda bizim ceo dün blomberge cıktı hisse cöktü şirketi nerdeyse yere vurdu sen tv ye cıkmışsın şirketini övsene nerdeyse bizim dogal gazla hic işimiz olmaz demesi kaldı bu arkadaşı zorlu başkana bildirmek lazım gencler bu işi burda bırakmayın hesap sorulmalı yarım saat konoştu bir güzel laf söyleyemedi ytd.
    Ceo hayal satmamış, doğruları söylemiş
    Neyine kızıyorsunuz anlamıyorum

Ceonun en büyük yanlışı, tahmini favok rakamlarıydı..

Eehh zaten favoke bakan favokten anlayan yatırımcı sayısıda yok denecek kadar az..
    Kimse aman aman ters köşede kalmamıştır diye düşünüyorum

Saygılar sunarım

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Niye böyle takıldık kaldık arkadaşlar, yunan sorununu da biliyorum ama atak yapacak hali de yok gibi.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Artık burayı kullanmayacağım hiç bir fikir Bilgi alışverişi kalmadı saygılar

kurthan

7. Gemi su almaya başlayınca önce fareler kaçarmış. Lakin bu dümendeki kaptan birazcık usta gibi bu gemi limana yanaşır... Batmaz
    Söylediklerim Beni, Anladıklarınız Sizi Bağlar. Siz, Siz Olun Başkasının Aklıyla Kazanacağınıza, Kendi Fikrinizle Kaybedin. YTD..

8. Bu firmanin doviz borcu ne kadar? Piyasa degerinin cok uzerinde borcu var gibi gozukuyor.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 245/406 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •