Sayfa 290/410 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3275 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Halka arz süresiz ertelenince başka bir beklenti kalmadı anladığım kadarıyla. Çok fazla borçlu şirket ve borcu azaltacağına dair başka bir gösterge yok.

2. Sayın üstad aslan yazınızı okudum halka arz konusu sanırım yatırımcı değilde kendileri hazır değil halka arza yoksa arz çılgınlığının Tavan yaptığı bu dönem de güvensizlik yatırımcıdan değil kendilerinden kaynaklanıyor taşı arz eden yok sattı saygılar
     Alıntı Originally Posted by üstad aslan Yazıyı Oku
    alagadi kardeşim cat 2 termik santrali bir incelermisin ben şu an finansal raporlarını inceledim 2020/6 aylık raporları göndermiş ne hikmetse yada ben bulamadım 3.90 fiattan halka arz edilecekmiş ama küllüyen zararda iyi bir şirket degil bence yanılıyor olabilirim ama 195 milyon zararda gözüküyor halka acıldıgındada en az 5 defa tavan olacak zorlunun 4 katı zorlunun bence ama sadece bence 10 biri olmayan şirket zorluda en az 20 tanne bekleyen birbirinden güzel haberler varken zorlunun gitmemesi inanın beni kahrediyor inşallah bu müberek ramazan ayında artık yüzümüzü güldürür alagadi kardeşim benim yaşım 59 senin yazılarını begenerek okuyorum senide taktir ediyorum araştır bizleri bilgilendirmeye devam et allah senden razı olsun bizimde hatalarım olursa uyarabilirsin en son baaşak hanımla inanın yemin olsun beni bilinmeyen telefondan aradı bana dönecegini söz vermişti döndü bana sabırlı olmamı söyledi ama ondan sonra zorlu en az yüzde 20 düştü insanlara güvenemeyecmiyiz zorlunun geri alım yapması bu kadar zormu bben kendisine yenilebilir enerjiyi halka acacaktınız neden bekliyorsunuz dedim bana ne dedi biliyormusun agadi zorlu yenilebilir enerji cok büyük bir yatırım şu an türk yatırmcının bu büyüklükteki hisseyi kaldırabilecegini zannetmiyormuş bende dedimki siz hic korkmayın arkanızda türkiye var gelmiş gecmiş en büyük halka acılım olur dedim sadece güldü gecti kötü anlamda degil ama öteleceklerini ima etti zaten sonrada acıkladılar saygılar ytd.
    kurthan

3. Erimeye devam dip çalışmaları henüz belli değil

kurthan

4. Bok ettiler kağıdı

5. Şimdi bu enerji bakanı bir beklenti oluşturdu Mayıs ayı için umarım burdan donmemize vesile olur

kurthan

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Tabiki Cuma günü Tüm dış borsalar daki satışlar bizide satışa döndürdü. Birara 2.86-87 cok güçlü idi.Dax-Dow, SP500 vadelileri ni takip etmek gerekiyor. Endex 1425-30 altına gelmedigi sürece korkulacak birsey yok.ytd
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    İşte bugun kü hareketi 2.81-2.96 . Telaş yok yani.Cuma günü 2.80 e kadar ver bugun 2.96 ‘ya kadar al. Yanılmadım . Ytd

2.00' da bekliyordun yanılmadın di mi yani?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kağıt ,3 TL den 2 TL ye indi..
    Zorlunun elektrigine çarpılmayan kaldımi acaba.??.

8. Gemisini kurtaran kaptan piyasa dumeni kopmus gemi gibi

Sayfa 290/410 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •