Sayfa 161/395 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 3154 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

ona buna gerek yokki bilanco ortada 1,5 milyar favök olan şirketin piyasa değeri 2 milyon ayıptır.2 kazanç yapın bari reziller 1,5*2=3 yapar 3/2=1,5 tl yapar onu bile vermiyor yatırımcısına düşünün yani kimle aşık attığınızı bedava mal var yani.ama kimse bulaşmıyor bunların dümenine

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    OSMANGAZİ'yi 360 milyon degerle aldılar. 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla
    Şu anda zoren'in degeri 320 milyon dolar.
    PERUKLU yatacak yerin varmı?
    Halka arz çalışmaları ile alakalı haberler düşsün bakalım.
    Şirketlerin degeri çıkar ortaya.

3. Vestel üretimi durdurdu halen artıda zoren koranavirüsten etkilenmedik diyorlar faaliyete devam ediyoruz ekside Türk havayolları uçmuyor artı biz para kazanıyoruz eksi daha bir çok örnek buradan şu sonuç çıkıyor şirket bu hisseyi pek umursamıyor Eylül ayında zoren e ait bir şirketi borsaya açacak muhtemelen 10 liradan aşağı açmaz

4. Bu hisseyi bu hale getirenleri ALLAH’a havale ediyorum. Maliyetim 1.43 bekliyorum. 1.77 den aldım ortalama yapa yapa buralara getirdim. Daha da alım yaparım ama şeref yoksunlarına güvenmiyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Güven

Alıntı Originally Posted by Lazmaniaq Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bu hale getirenleri ALLAH’a havale ediyorum. Maliyetim 1.43 bekliyorum. 1.77 den aldım ortalama yapa yapa buralara getirdim. Daha da alım yaparım ama şeref yoksunlarına güvenmiyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Robert BOSH insanların güvenini kaybetmekmetense para kaybetmeyi tercih ederim demiş.Bizim peruklu tam tersi Allah bildiği gibi etsin.Ne diyelim sabır sabır sabır

6. Bizim günahımız ney???
    Çok büyük ayıp etmişiz ZOREN hissesi almakla.
    Çok özür dileriz sizden ey ZOREN tahtasını yönetenler, şirketin etkili ve yetkili kişileri...
    Söz bir daha bu hisseden 1 tane bile hisse almayacağız...
    Yeter ki biraz merhamet edin, acıyın, empati kurun...

7. Hadi bakalım, inşallah bugün sıra bizdedir. İyi sabrettim bu kağıtta, 2020/I bilançoyu görmeden satmak yok.

8. Haber var bi baksanıza

Sayfa 161/395 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •