Sayfa 104/406 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3243 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. buralarda kimse kalmadımı :D

2. Zoren zedeler

Alıntı Originally Posted by sykra Yazıyı Oku
    buralarda kimse kalmadımı :D
    Olmazmı herkes göz ucuyla bakıyor.Moraller sıfır atı alan Üsküdar ı geçti biz yerlerde sürünüyoruz. Halimiz duman sayın val vardı onun yorumlarını okuyorduk oda gitti topik boş kaldı.Umarım düzelirde şenlenir burası

Hissedeki satış res ve doğalgaz dagıtım gerçekleşirse vay vay vay bu fiyattan alanlar ihya olur

4.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Hissedeki satış res ve doğalgaz dagıtım gerçekleşirse vay vay vay bu fiyattan alanlar ihya olur
    Zoren geçmişte çok para kazandığım ve hala göz ucuyla takip ettiğim bir hissedir. Moralinizi bozmak istemem ama ülkeye bu haliyle yabancı yatırımcı gelmez. Bu sebeple satışa çıkan varlıklara sadece nakit durumu kuvvetli yerli gruplar teklif verir. Haliyle satış olsa bile düşük değerleme ile olur ve buradan gelen kaynak ancak işkolunun borcunu kapamaya yeter. Bu yüzden ülkenin dış sermaye çekmeden zorlunun elindeki assetlerin para edeceğini düşünmüyorum. Ama yine de şirketin borç yükünün hafiflemesi açısından varlık satışı şart. Bu satışlar olursa psikolojik seanslık hareketler olabilir ama uzun vadeli bir trend değişimi olacağını düşünmüyorum.

Ytd...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Resmen taşşak geçiliyoruz. Allah kahretsin sizleri. Lanet olun inşaallah. Şeref, haysiyet, insanlık yoksunları. Batarsınız inşaallah...

6.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Doğalgaz dağıtım ve RES lerin satışı ya da ortaklık meselesi artık olgunlaşmıştır hatta yılsonuna kadar belki sonuçlanır..bugün pozisyon açtım,ihya olmak için inatla beklemek gerek,kötü dönemlerinde bile zaten %60-80 yaptırıyorlar sabreden için..

7. A.na koyduğumun kağıdı bir yere takıldı mı aşamıyor bir türlü. Nedir yahu 1.15' e takıldın kaldın. Sabahtan beri 1.14 - 1.15 gidip geliyorsun. Borsa uçmuş sen hala aynı yerindesin. Adi pislikler.
    Son düzenleme : borsazede; 23-08-2019 saat: 17:49.

8. Arkadaşlar atıyorum bu hisse yılda 1 milyar TL kâr etti fiyatlamasi kaç TL olur o zaman ederi denilen şey kaç olur bilgim yok pek bilen bı arkadaş söyleyebilir mi

Sayfa 104/406 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •