Sayfa 234/418 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 3339 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    ................

İlk etapta 2.70 daha sonra last peak.......
    Tüpraş petkimin tavana yaklaşmasına da çok mutlu oldum

Elektrik sektörü de çok hareketli, petrolün bizle bir alakası var da ben mi bilmiyorum :D

Hem petrol hem doğalgaz mı çıktı ne :D

Saygılar ağabey

2.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Tüpraş petkimin tavana yaklaşmasına da çok mutlu oldum

Elektrik sektörü de çok hareketli, petrolün bizle bir alakası var da ben mi bilmiyorum :D

Hem petrol hem doğalgaz mı çıktı ne :D

Saygılar ağabey
    Şayet söylentiler doğru ise, sadece petrol ve enerji sektörünü değil... Borsayı uçurması lazım. Sanayi şirketlerinin başlıca temel giderlerinden biri doğalgaz... Diğer tarafta ülkemizin en büyük sorunlarından biri enerjiye dayalı cari açık sorunu...

Bu sorun da Enflasyonun, doların yükselmesinin baş müsebbibi...

...Zoren in yatırımları ise daha ziyade yenilebilir enerji tarafında.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Şayet söylentiler doğru ise, sadece petrol ve enerji sektörünü değil... Borsayı uçurması lazım. Sanayi şirketlerinin başlıca temel giderlerinden biri doğalgaz... Diğer tarafta ülkemizin en büyük sorunlarından biri enerjiye dayalı cari açık sorunu...

Bu sorun da Enflasyonun, doların yükselmesinin baş müsebbibi...

...Zoren in yatırımları ise daha ziyade yenilebilir enerji tarafında.
    Bloomberg News'un konu hakkında doğrudan bilgiye sahip iki kaynağa dayandırdığı haberine göre, Türkiye Karadeniz'de bir enerji kaynağı keşfetti ve bu kaynak muhtemelen doğal gaz.

Azıcık bir doğal gaz varya ondan şey ettim

Akdeniz diyorduk karadeniz çıktı Allah Allah

Böyle oluk oluk bir şey çıksa ne güzel olur

Saygılar

4. Bloomberg : Türkiye Karadeniz'de büyük bir Doğalgaz rezervi buldu

Arkadaslar kusura bakmayın ben bugun olan tavanı saymıyorum.Sebebıde aksam vardıyasında calısıyorum işe 3.30 da gitmek için evden cıktım.Koltuga yaslanarak bu tavanı goremedım.Sızden rıcam yarında tavan yapın.Ama 3.30 dan once olsun. Gec tavan yaparsanız olmaz ozaman cuma gunude tavan yapmak zorunda kalırsınız ona gore. .Ay sonundakı hedefım 3.00 idi ama galıba daha erken gelecegız.Yılbasındada 5.00 olacak dıyordum. Galıba bu rakamlar cok dusuk olacak gibi. Herkeze bol kazanclar. Yola devam HAYDİ CİDELUM HAYDİ CİDELUM HAYDİ ZOREN HAYDİ

6. Çok sıkıştı 82-85bandında. kadame atabilecek varmı kim ne almış kim ne çakmış bizde görsek rica etsek
    Söylediklerim Beni, Anladıklarınız Sizi Bağlar. Siz, Siz Olun Başkasının Aklıyla Kazanacağınıza, Kendi Fikrinizle Kaybedin. YTD..

7. Hay maşallah yigidime

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Hay maşallah yigidime

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Val de görüyor mu bugünleri acaba!!

Sayfa 234/418 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •