Sayfa 358/411 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon
Arama sonucu : 3287 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bilgiler icin tesekkurler . Bu fiyat artislari hic yoktan ciroyu %150 200 artirmali kara yansimali . Borcta bir yerde azalir elbet . Enerji krizi olan yerde borcu kim onemser ? Tavan fiyatlarla elektrk dagilimi saglandiginda 3 senede yapacagi isi belki 1 senede yapacak . Borcunda azalimina isaret eder beklenti alinmali .

Enerji krizi olan yerde bile 20 sene onceki fiyatlarda takiliyorsa daha ne olacak da gidecek . Cok geride kaldı . Takas toplu enerji krizi var beklenti var arada zoryen hikayesini sallasa o bile yeter borcun %60 70 ini kapamaya
    borç azaltımı başladı mı şimdi hocam

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    hocam zaten borç bu seviyede olmasa hisseyi bu fiyata almak mümkün olmaz..
    nakit akışı güzel şirketin.. yurtdışından Pakistan ve israilden dolar bazlı gelir elde ediyor.. yekdem de dolara endeksli kızıldere, alaşehir jesler kapsamında.. bunlara güvenerek dolar borçlanıyor şirket.. favök ve esas faaliyet karı net kara yansısa çift haneli olur fiyat en az ..

takas konusunda haklısınız.. holding de borçlu.. basit mantıkla düşünün.. holding bu fiyattan satar mı malını.. %80 kendisinde hisselerin.. %10u imtiyazlı..

bence vestel gibi bilanço düzelince 1e15 hareketler göreceğiz.. o zaman holding malını satar işte.. vestel de yapmadı mı aynısını..
    yüksek enflasyonda borçlu olmak kadar güzel başka birşey yoktur..

3.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    hocam 10m döviz acığı olan şirket nasıl sadece 158m zararla kapatacak seneyi ben anlamadım. sırf kur zararı olarak yazılacak astronomik bir zarar yokmu. benim görüşüm yanlışsa düzeltin lütfen.

yatırım tavsiyesi değildir.
    86m zararla kapamışız

4. yapısal kaşıntılar önemlidir..

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    halka açıklık oranı %20 görünüyor. bedellide parayı holding koyuyur. bence ky lik iş yok. sadece sineği sıkıp yağını çıkarıyorlar sanki. az daha sabredeceğim.
    oley oley oley

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    açığa satış yasağı var..

zorende açığa satış yok..

hacim düşük..

eee o zaman kim alıyor kim satıyor?

hisse 11centte..

yakında çıkar kokusu
    yakında değil ekimde çıktı kokusu

bunun ayen enerjiden ne farkı var çift hanelere yolculuk başladı sanırım elinde olanları tebrik ederim

8. Bilanço, yeni yatırımlar ve sektör olarak değerlendirdiğimizde 2023 yılı tahmin edemediğiniz rakamlara gidecek diye düşünüyorum. Dikkat ederseniz buralarda yazan çizen kalmamış bu bile bana göre bir sınavdır.

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Sayfa 358/411 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •