Sayfa 231/408 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3263 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by baykuş42 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim ayrıntılı ve çok güzel olmuş ellerinize sağlık.SAYIN CahilCuheyla
    Ben teşekkür ederim sayın Baykuş42

Saygılar

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

CRDFA sayesıde iyi giden gunumde ZOREN enerjımı kestı

bilmem gördünüzmü şöyle bir haber var.

Enerji şirketleri halka arza hazırlanıyor. Naturel Yenilenebilir Enerji’nin halka arzının ardından Zorlu, Limak ve Naturel Gaz da halka arza hazırlandığını duyurdu. Son olarak Akfen Yenilenebilir Enerji de halka arza sıcak baktığını açıkladı.
    https://www.ekonomist.com.tr/enerji/...z-ruzgari.html

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bilmem gördünüzmü şöyle bir haber var.

Enerji şirketleri halka arza hazırlanıyor. Naturel Yenilenebilir Enerji’nin halka arzının ardından Zorlu, Limak ve Naturel Gaz da halka arza hazırlandığını duyurdu. Son olarak Akfen Yenilenebilir Enerji de halka arza sıcak baktığını açıkladı.
    https://www.ekonomist.com.tr/enerji/...z-ruzgari.html
    Bu haber yüzünden elimdeki naten ve zorlu hisselerinden çıktım. lehimize olacak bir durum değil zaten.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Bu haber yüzünden elimdeki naten ve zorlu hisselerinden çıktım. lehimize olacak bir durum değil zaten.
    Sn. Karayel son dönemde çok başarılı halka arzlar oldu. FADE gıda gibi BAYRK gibi... halka arz mı halka ırz mı yaparlar mı bilmiyorum. Halka arz olayı neden lehimize olsun ki? Hissede ki pozisyonumuzu belirlemek adına soruyorum hocam. Teşekkürler...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn. Karayel son dönemde çok başarılı halka arzlar oldu. FADE gıda gibi BAYRK gibi... halka arz mı halka ırz mı yaparlar mı bilmiyorum. Halka arz olayı neden lehimize olsun ki? Hissede ki pozisyonumuzu belirlemek adına soruyorum hocam. Teşekkürler...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zorlu; limak ve naturel gaz'ı borsada halka arz edecekse ve bu şirketlere güveniyorsam, doğrudan bu şirketlerin hisselerini almak bana göre daha mantıklı. Bu tamamen benim şahsi düşüncem, doğru diye bir iddiam asla yok ve kimseye tavsiye değildir.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Çok kıpraştı bugün zoren 2.25 ve üstü alımların küçük yatırımcı olmadığı kanısındayım.İnşallah haftaya daha güzel olur.

Dikkatli olmakta fayda var. Genel kuruldan önce ve sonrasında bir miktar hareket olacak gibi bakalım
    Hatırlatma adına halka arzı Eylül'de değil Ocak ayına ertelediler ...
    Eylül ayından çekiniyorum

Yatırım tavsiyesi değildir
    Syg

Sayfa 231/408 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •