Sayfa 89/411 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3281 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Katarlıların oldukca yüksek fiyata tamamını aldığı iddia ediliyor....Sanki fiyat baskısının olması hisseyi kötü göstermek istemeleri bu yüzden olabilir....ytd
    Ah bu KATAR lilar. Onlar olmasa ne yapacağız acaba? Nerde satılacak bir şey var, ordan KATAR lilar çıkıyor. Geçen gün eski bir bisikletim vardı LETGO ya koydum. Bir de baktım KATARLİ biri almak istiyor. Ah bu KATAR lilar

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar benim bildigim ve aşağıda detayları bulunan ihale olacak Katar'da. Başka da bir şey duymadim, gormedim, bilmiyorum

HABER: Katar Elektrik ve Su İdaresi*(KAHRAMAA)ülkenin ilk büyük ölçekli güneş enerjisi projesinin ihale süreci hakkında açıklama yaptı.

İdarenin Başkanı Essa Bin Hilal El-Kuvari tarafından Katar medyasına yapılan açıklamaya göre Mayıs ayında alınan ön başvurular sonucunda aralarında Zorlu Enerji’nin de olduğu 16 şirket ön elemeyi geçti.

Elemeyi geçen diğer şirketler arasında Enel, Total, Engie, Innogy, KEPCO gibi enerji devleri ile JinkoSolar, Hanwha Q Cells ve GCL gibi Asya’nın en büyük güneş enerjisi şirketleri de yer aldı.

El-Kuvari’nin açıklamasına göre 700 MW gücünde olacak projenin 350 MW’lık ilk fazının 2020 sonuna kadar devreye girmesi gerekiyor.

*

*

قناة الريان الفضائية

@AlrayyanTV

أعلنت كهرماء عن مناقصة لإنشاء محطة طاقة شمسية كبرى لإنتاج الكهرباء بتقنية الخلايا الكهروضوئية#برنامج_الصباح_رباح#قناة_الريان#قط ر

11

09:43 - 8 Eki 2018

قناة الريان الفضائية adlı kişinin diğer Tweetlerini gör

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Yap-Sahip Ol-İşlet-Devret modeli ile gerçekleşecek projede Katarlı Siraj Power Energy şirketi stratejik ortak olarak yer alacak, 25 yılın ardından ise santralin mülkiyeti Kahramaa’ya geçecek.

Mayıs ayında ihale için yapılan ilk duyuruda projenin 500 ila 1.000 MW kapasiteye sahip olacağı, ihaleyi kazanan firmanın en az %40, stratejik ortak Siraj Power Energy’nin ise en fazla %60 hissesi olacağı bildirilmişti.

Siraj Power Energy şirketinde Katar Petrol şirketi %40, Kahramaa ise %60 hisseye sahip.

*

Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim bildigim ve aşağıda detayları bulunan ihale olacak Katar'da. Başka da bir şey duymadim, gormedim, bilmiyorum

HABER: Katar Elektrik ve Su İdaresi*(KAHRAMAA)ülkenin ilk büyük ölçekli güneş enerjisi projesinin ihale süreci hakkında açıklama yaptı.

İdarenin Başkanı Essa Bin Hilal El-Kuvari tarafından Katar medyasına yapılan açıklamaya göre Mayıs ayında alınan ön başvurular sonucunda aralarında Zorlu Enerji’nin de olduğu 16 şirket ön elemeyi geçti.

Elemeyi geçen diğer şirketler arasında Enel, Total, Engie, Innogy, KEPCO gibi enerji devleri ile JinkoSolar, Hanwha Q Cells ve GCL gibi Asya’nın en büyük güneş enerjisi şirketleri de yer aldı.

El-Kuvari’nin açıklamasına göre 700 MW gücünde olacak projenin 350 MW’lık ilk fazının 2020 sonuna kadar devreye girmesi gerekiyor.

*

*

قناة الريان الفضائية

@AlrayyanTV

أعلنت كهرماء عن مناقصة لإنشاء محطة طاقة شمسية كبرى لإنتاج الكهرباء بتقنية الخلايا الكهروضوئية#برنامج_الصباح_رباح#قناة_الريان#قط ر

11

09:43 - 8 Eki 2018

قناة الريان الفضائية adlı kişinin diğer Tweetlerini gör

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Yap-Sahip Ol-İşlet-Devret modeli ile gerçekleşecek projede Katarlı Siraj Power Energy şirketi stratejik ortak olarak yer alacak, 25 yılın ardından ise santralin mülkiyeti Kahramaa’ya geçecek.

Mayıs ayında ihale için yapılan ilk duyuruda projenin 500 ila 1.000 MW kapasiteye sahip olacağı, ihaleyi kazanan firmanın en az %40, stratejik ortak Siraj Power Energy’nin ise en fazla %60 hissesi olacağı bildirilmişti.

Siraj Power Energy şirketinde Katar Petrol şirketi %40, Kahramaa ise %60 hisseye sahip.

*

BU HABER 10 EKİM 2018 TARİHLİ... ASAGİDAKİ LİNKTEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ:

https://yesilekonomi.com/zorlu-katar...elemeyi-gecti/

4. bir hafta daha hareketsiz geçti )

Satım haberinde hiç gelişme yok mu ? Ne bu sessizlik ?

8. Zoren bunların şirketi değil mi? Vesbe, vestl uçtu gitti...
    Hale bak yatırımcının illa bela okuması, ana avrat dümdüz gitmesi lazım bizim borsada.

Sayfa 89/411 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •