Sayfa 75/410 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3280 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Kasım Sonu Satışa ilişkin açıklama yapmayacak mıy dı ki bu Zorlu ?
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kelin ilacı olsa Başına Sürer....

2.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Yıllar sonra yeniden zorendeyim.
    Vade 1 sene.
    Vkgyo’dan kurtuldum yıllar sonra,ömrümü yedi,bi şeyde kazanamadık,kardan çokk zarar ettik.
    Bir sürü hisseyi kaçırdım bu mendebur yüzünden.
    İnşallah Zorende telafi ederiz.
    Hayırlı olur umarım.
    Y.t.d.
    Çok zor arkadaşım.Hayırlı olsun.4 sene yi aşkın bununla beraberiz lakin hiç mutlu olamadık
    saygılar,

3.  Alıntı Originally Posted by tuncturka Yazıyı Oku
    Kasım Sonu Satışa ilişkin açıklama yapmayacak mıy dı ki bu Zorlu ?
    Daha önce Mart 2019a kadar satışların tamamlanacağına dair bir röportaj okumuştum.

4. Yalan Oldu Herhalde Bu satış hikayesi Gaziantep ve Ytrakya Gaz dağıtımları satarsa o beklentiyle dahi birşeyler olursa satıp çıkayım lanet olsun. artık, ne diyelim.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kelin ilacı olsa Başına Sürer....

Alıntı Originally Posted by tuncturka Yazıyı Oku
    Yalan Oldu Herhalde Bu satış hikayesi Gaziantep ve Ytrakya Gaz dağıtımları satarsa o beklentiyle dahi birşeyler olursa satıp çıkayım lanet olsun. artık, ne diyelim.
    SABİRLİ OLMAK LAZİM.FİNCAN KULP FORMASYONU İSLİYOR. SU ANDA KULBU TAMAMLAMA-ONAY ALMA SURECİNDE. EGER HİSSE 1,35 TL VE UZERİ BİR KAPANİS YAPARSA 1,65 TL HEDEFİNE GİDER. STOP 1,20-22 TL DİR. TAKİPTE KALMAK VE BEKLEMEK BANA GORE EN İYİSİ

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Haydaaa Bekle Bekle Nereye Kadar İyiden iyiye ekşi tadı vermeye başladı, satıp kurtulup kol bacak kessek ( Biliyorum sattıktan hemen sonra gidecek ) en iyisi....

Sayfa 75/410 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •