Sayfa 252/405 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Gedik dün aldığı 3.5 milyon lotu zararına basmış.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Bu hafta 2.60 a bir dokunur ve kırmaz ise farklı bir senaryo gündeme gelebilir.. pala ben kavşakta olacağım.. ya sopa atacağım yada sopa yiyeceğim.. petkim ile ortak çalışıyorsun... ama bil.. bizim mahallede her zaman papaz pilav yemez..
    Enerji Bakanlığının Doğu Akdeniz ve belki de Karadeniz'deki doğalgaz veya petrol aramalarında isimlerini zikretmediği(hisseleri borsaya kote edilmiş olmaları sebebiyle) şirketler hangileri acaba?Demek ki özel şirketler de doğal gaz veya petrol aramalarında masraflara katkı oranında pay sahibi olacaklar.Bütün mesele bunların kim olduklarını bulabilmekte.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Gedik dün aldığı 3.5 milyon lotu zararına basmış.
    Gediği çok pis dövdüler amaçları buydu sanırım. Eğer sorun gedik ise şimdi önü açıktır.

2.64 SATIŞ emrim var gelirse satmış olurum. İyi ders oldu, zaten pasta takas pek önemsemezdim. Artık hiç bir şekilde pastaya takasa bakmam.

Dün gedik + bir kurum haricinde mal alan yok diye giriş yaptım. Bir günde %8 kafamıza vurdular.

2.56 kıçına tekmeyi koydum.
    Kalanlara bol kazançlar
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    pala ben kavşakta olacağım.. ya sopa atacağım yada sopa yiyeceğim..
    Pala 2.60 kavşağında olurum dedim ama sen 1 alt kavşağa 2.50 ye geldin.. malsız çulsuzum..2.50 altı üzer 2.58 üzeri güzel.. şartlar aynı ya sopa atarım yada sopa yerım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Zoren ne olur , yükselir mi , ort maliyet : 3,01, ? düşünceleriniz nedir

7. Kar iyi gelmis lakin borcluluk acaip sekilde artmis.

8. yazım ileriyi göremeyem borsayı bir kumar aracı olarak görenlere bundan bir kac ay önce zorlunun nasıl bir şirket oldugunu yazmıştır kısaca şunu yazmak istiyorum kumarcı degilde yarırımcıysanız bu şirket gelecegin tek şirketi bence bütün faaliyet alanlarını akıllı yatırımcılar bilir şunu söylüyorum karşınızda karını 6 aylıga göre yüzde 600 artırmış şirket var hadefleri cok büyük bunlar sadece benim fikrimdir ytd.

Sayfa 252/405 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •