Sayfa 410/410 İlkİlk ... 310360400408409410
Arama sonucu : 3275 madde; 3,273 - 3,275 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın loruhlano değerli paylaşımların için tşkler.

Bir şey değil sadece bu piyasadaki tecrübelerimi paylaşıyorum, 45 yıldır aktif hisse senedi alım-satımı yapıyorum...İMKB denilen önceki resmi Borsa kurum yokken de Sirkeci Vakıfhanda işlemler yürürdü... 16 yıl önce sosyal medya yokken de hisse-net te idik, şu anki sosyal medyanın en iyi fenomenleri de Hisse netten çıkmıştır.. Selçuk, Cüneyt, Taner, vs vs çoğu genç....14 sene ile 17 sene arasında çoğu buradaydı....
    ******.....Herkese bol şanslar...****

XU-100 de 9850 lerde önemli bir direnç var, bakalım Zoren endekse uyumlu hareket edecek mi ??

(Formasyon analiz robotunun otomatik bildirimine istinaden)
    ******.....Herkese bol şanslar...****

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Bir şey değil sadece bu piyasadaki tecrübelerimi paylaşıyorum, 45 yıldır aktif hisse senedi alım-satımı yapıyorum...İMKB denilen önceki resmi Borsa kurum yokken de Sirkeci Vakıfhanda işlemler yürürdü... 16 yıl önce sosyal medya yokken de hisse-net te idik, şu anki sosyal medyanın en iyi fenomenleri de Hisse netten çıkmıştır.. Selçuk, Cüneyt, Taner, vs vs çoğu genç....14 sene ile 17 sene arasında çoğu buradaydı....
    Evet Sayın loruhlano maşallah tecrubelisiniz zoreni iyi bilirsiniz o zaman tecrübenizden istifade ederiz .Ben 2005 yılında zoreni aldım iki yıl tuttum çok kaybettirdi o zaman petrol ruhsatı almıştı hepsi boş çıktı bizim para eridi zoreni 2007 de terk ettim hisse netle zoren hakkında bilgi almak için giriyordum pirikaptan vardı onun yorum analizleri iyiydi şimdi YouTube kanalı var teknik analiz yapıyor oda çok iyi zorluyu sevmez yorumunda yapmaz herkesin canını yakmış o zaman 38 yaşındaydım yatırım dedik zalime denk geldik.Şimdi geçmişin acısını çıkarmak istiyorum sıfır maliyetli iyi mal topladım zorludan hakkım olanı geri alacağım sizlerin teknik desteğinizle satış noktamı belirlerim umarım saygılar sunuyorum.

Sayfa 410/410 İlkİlk ... 310360400408409410

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •