Sayfa 291/412 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Yazık yaw bu nedir arkadaş

2. türkiye hisse senedi piyasasında para kazanan var mı acaba.

bu yönetimin yaptığı nitelikli dolandırılıcığa giriyor.

dava açılmalı bunlara. önce sormsuzca halka arz yapacağız diyorlar sonra "fake" hisse alımı yaptıktan sonra yüklü hisse satışı yapıyorlar, yetmiyor sonra borsaya satışa konu lotları açıyorlar. sonra da halka arzdan vazgeçtik diyorlar. düpedüz manipülasyon.

bunlardan hesap soran bir spk ve kanunlar ve uygulıyıcılar olmadığı için türkiye hisse senedipiyasasında ky para kazanamıyor maalesef.

kazan kazan yok hep kazan var.

ondan sonra hazine digital paralardan endişe duyuyoruz diyor,yastıkaltındaki paralardan bahsediliyor. en çok kripto yatırımcı türkiyeden varmış. para kaçar tabi hisse senetlerinden bankalardan kriptolara.

siz önce bu manipülasyoncu patronlardan hesap sorun .
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

3. Çarşamba son saatlere kadar iyi direndi zamanında öyle bir düştü ki utandı herhalde, sıkınti herkes kaybını telafi eder de bu arkadaş düştüğü yerde kalır görüntüsünde

4. Takip ettiğim bir çok hisse senedinde aynı durum var... Son 2 aydır Tarihi aylık destek seviyelerini (TL bazlı eski zirveler) test ettiler.

Önümüzdeki hafta ve ay kapanışı itibariyle piyasa genelinde bir toparlanma olacağını düşünüyorum... Zoren de 2.15 üzeri Nisan kapanışı beklentim ile birlikte Mayıs ayının daha iyi olacağını umuyorum...

1 TL den 3 TL ye giden bir hissenin. 2 TL den 6 TL ye gitmemesi için bir sebep göremiyorum... Her ne kadar herkesin aklına ilk olarak yüksek borçluluk gelse de.. Mevcut yatırımlar tamamlanır, yeni yatırımlara ara verilirse yüksek borçluluğun risk olmaktan çıkıp daha makul seviyelere ineceğini düşünüyorum... 2-3 yıl sonra şu anki piyasa değeri kadar yıllık kar üretmesi başkalarına ütopik gelebilir ama benim için değil kısacası...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. 27 Nisan Genel Kurul var. Bedelli konusu herhalde netleşir, kağıdın akıbeti belli olur

6. Rezil kağıt, en buyuk pişmanlık... gercekten

7.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Çarşamba son saatlere kadar iyi direndi zamanında öyle bir düştü ki utandı herhalde, sıkınti herkes kaybını telafi eder de bu arkadaş düştüğü yerde kalır görüntüsünde
    Dediğim yoldan devam bak herkes geri topladı bu aşağıya basmaya devam

8. Yüzde 25 oranında bedelli arttırım geldi, öyle bı düştü ki yüzde 100 yapmaya utandilar sanırım

Sayfa 291/412 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •