Sayfa 240/419 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3349 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    bloombergde bir süre önce ceo'yu dinlemiştim
    zoren'in borcu 2.1 milyar dolar civarıydı
    dediği şey halka arzdan gelen kaynakla borcu 1.5 milyar dolar civarına düşürmeyi hedefliyoruz
    bunu başarırsak rahatlarız mealinde şeyler söylemişti.
    Ceonun hesabına göre 600 milyon dolar gelir oluyor ozaman buda 4.5 milyar tl ediyor

Ceo hesap bilmiyor
    Bence ceonun bildiği tek şey
    Kazancın hepsini faize vermek hersene 2 milyardan fazla faiz gideri

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2 yıl önce Migros dediğimde, (yüksek borçluluk) herkes koşar adım yanımdan uzaklaşıyordu... Şirket 6 yıl öncesine kadar 900 küsür milyon euro cinsi borcunu, (hem de son 7 yıldaki devulasyon sürecinde) yıl sonuna kadar sıfırlama pozisyonuna getirdi...

Bugün Zoren de görülen en büyük risk olan borçluluğun, sıfırlancağı günleri de göreceğiz inşallah...

Şayet bu borçluluk olmasaydı çift haneli rakamların altında bir fiyat, hayalden öteye gitmezdi..

Fabrikanın dumanı tütüyor mu, hasılat büyüyor mu ben ona bakarım... Kar bugün olmaz, yarın olmaz... Gün gelir yatırımlar illaki meyvesini vermeye başlar bir şekilde..

Benim mantığım tavuk almaktan ziyade, civcivden yana...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Dünkü tera A1 capital şeker tavana yakın alımları yapanlar

Bugün sabahtan çocuğunu yolcu ettik bakalım şu saatten sonrası önemli

Saygılar

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Uyuz oluyorum özellikle A1

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dünyanın en büyük doğalgaz deposu Tuz Gölü'nde yapılıyor

28 Ağustos 2020 Cuma 14:22 | Kaynak: TRT Haber

Türkiye son yıllarda enerji alanında büyük yatırımlara imza atıyor.
    Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisi tamamlandığında dünyanın en büyük gaz deposu olacak.

Aksaray'da bulunan Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisi dünyanın en büyük deposu olacak. Devam eden genişletme çalışmalarının tamamlanmasıyla 5 milyar metreküpten fazla doğalgaz bu tesiste depolanabilecek.

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Dünyanın en büyük doğalgaz deposu Tuz Gölü'nde yapılıyor

28 Ağustos 2020 Cuma 14:22 | Kaynak: TRT Haber

Türkiye son yıllarda enerji alanında büyük yatırımlara imza atıyor.
    Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisi tamamlandığında dünyanın en büyük gaz deposu olacak.

Aksaray'da bulunan Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisi dünyanın en büyük deposu olacak. Devam eden genişletme çalışmalarının tamamlanmasıyla 5 milyar metreküpten fazla doğalgaz bu tesiste depolanabilecek.
    5milyar metreküp Turkıyenın su ankı durumuna gore 10 senelık ıhtıyacı.Bu kadar mıktarda gazı depolamak ıcın kendımızın cıkartması gerek.Acaba dıyorum belkıde cıkartabılecek derecede gaz bulundumu yoksa bulunmak uzeremı

7.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    5milyar metreküp Turkıyenın su ankı durumuna gore 10 senelık ıhtıyacı.Bu kadar mıktarda gazı depolamak ıcın kendımızın cıkartması gerek.Acaba dıyorum belkıde cıkartabılecek derecede gaz bulundumu yoksa bulunmak uzeremı
    Türkiyenin yıllık doğal gaz tüketimi 45-50 milyar M3
    sayılar,

Bugün seans içinde kimseyi etkilememek adına yazmadım ama ben 2.85'ten vedalaştım.
    Benden alan da umarım bol kazanır.
    Burada başta Oscar ağabey olmak üzere herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Saygılarımla

Son paylaşımım olarak günlük ve haftalık pastaları paylaşıyorum

Günlük

Haftalık

Sayfa 240/419 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz