Sayfa 419/419 İlkİlk ... 319369409417418419
Arama sonucu : 3351 madde; 3,345 - 3,351 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Zorlu enerji tahtası çok tuhaf 4tl ile 5.tl arası günlük hareket 20 kuruş bandında 5tl ile 6 tl arasında yine 20 kuruşluk bantta gitti geldi şimdi 6 yl ile 7 tl arasını mı işliyor çözenler iyi sat al yapıyor.Sistematik geliyor bana robot işi gibi çok rahat çalışıyor.Şu halka arz beklentim beni engelliyor. Aksi durum olsaydı gereğini yapardım bekliyorum bakalım ne olacak.

2. Yani hiç bukadar yoran bir tahta görmedim git gel yapıyor sürekli
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

O kadar çok halka arz edilmek isteyen şirket var ki, sayı çok arttı ve Zoren' den 3 ay önce baş vuruda bulunmuş şirketlere bile daha sıra gelmedi, nasıl öne çekecekler bilemiyorum, 50 ye yakın şirket halka arz edilmek için beklemede...Bu arada halka arzı kötü geçen şirketler de ortaya çıkmaya başladı....

................Zoren yönetim de işin farkında ve hisseyi dansöz gibi oynatıyorlar fırsattan istifade...
    ******.....Herkese bol şanslar...****

4.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    O kadar çok halka arz edilmek isteyen şirket var ki, sayı çok arttı ve Zoren' den 3 ay önce baş vuruda bulunmuş şirketlere bile daha sıra gelmedi, nasıl öne çekecekler bilemiyorum, 50 ye yakın şirket halka arz edilmek için beklemede...Bu arada halka arzı kötü geçen şirketler de ortaya çıkmaya başladı....

................Zoren yönetim de işin farkında ve hisseyi dansöz gibi oynatıyorlar fırsattan istifade...
    Zorenin bu sıkıcı gidişatı yatırımcıyı soğutuyor bence.
    Mıy mıy bir şirketin arzı ne kadar ilgi görür sizce?
    Arzı kötü geçen şirketlere eklenmesin de.
    Yoksa yatırımcı için elini sallasam ellisi arzlar var bekleyen...

Lütfen yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.
    YTD

.............AKENR.........................MAGEN.. ....................ZOREN..........

6.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Halka arz işi bana göre de kısa vade de ne zaman onay alacağı belirsiz,

emme basma tulumba gibi yukarı aşağı harbiden çok sıktı suyunu çıkardı.

ANZ efendi hisseyi biraz yukarı taşıyıp halka arzı orada beklese çok daha mantıklı olurdu sanki..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Halka arz işi bana göre de kısa vade de ne zaman onay alacağı belirsiz,

emme basma tulumba gibi yukarı aşağı harbiden çok sıktı suyunu çıkardı.

ANZ efendi hisseyi biraz yukarı taşıyıp halka arzı orada beklese çok daha mantıklı olurdu sanki..

Sayfa 419/419 İlkİlk ... 319369409417418419

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •