Sayfa 401/411 İlkİlk ... 301351391399400401402403 ... SonSon
Arama sonucu : 3287 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

******.....Herkese bol şanslar...****

Zoryen i halka arz ettiğinde de Zoren'in fiyatını düşürmeye çalışsın bir görelim...Bilanço sonrası hisse fiyatını düşürmeye benziyor muymuş ....
    Son düzenleme : loruhlano; 05-04-2024 saat: 15:43.

5. Böyle bir hafta da zarar yazdırdı.!!!

Alacağın olsun ANZ efendi, umarım telafisini yaparsın..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Böyle bir hafta da zarar yazdırdı.!!!

Alacağın olsun ANZ efendi, umarım telafisini yaparsın..
    O anlam çıkıyor, Ahmet Nazif diyor ki, şirketin hayatı boyunca getirmiş olduğu en iyi bilançosu sonrası bile bir pislik yaptım, pislik yapmak benim özümde var, kusura bakmayın, halka arza kadar ve sonrasında inşallah yaptığım pisliği telafi edeceğim diyor...

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    O anlam çıkıyor, Ahmet Nazif diyor ki, şirketin hayatı boyunca getirmiş olduğu en iyi bilançosu sonrası bile bir pislik yaptım, pislik yapmak benim özümde var, kusura bakmayın, halka arza kadar ve sonrasında inşallah yaptığım pisliği telafi edeceğim diyor...
    Umarım öyle olur usta, Vestel ve Vestel beyaz eşya da yaptıkları ortada.

Geçtiğimiz hafta ciddi yabancı yatırımcı giriş yaptı Türk piyasalarına, yabancı gelince ilk önce Holding ve bankalara girmesi normal, ama asıl fırsat barındıran enerji şirketleri olur, özellikle yabancı yatırımcıların yenilebilir enerji şirketlerine yatırım yapması veya ortak olması ZOREN'e çok yarar ama gel de bunu ANZ'a anlat.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Umarım öyle olur usta, Vestel ve Vestel beyaz eşya da yaptıkları ortada.

Geçtiğimiz hafta ciddi yabancı yatırımcı giriş yaptı Türk piyasalarına, yabancı gelince ilk önce Holding ve bankalara girmesi normal, ama asıl fırsat barındıran enerji şirketleri olur, özellikle yabancı yatırımcıların yenilebilir enerji şirketlerine yatırım yapması veya ortak olması ZOREN'e çok yarar ama gel de bunu ANZ'a anlat.

Yeni gelen bilanço verileri doğrultusunda;
    Vesbe nin normal şartlarda şu anki fiyatının en az 2,5 katı olması gerekiyor....

Sayfa 401/411 İlkİlk ... 301351391399400401402403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •