Sayfa 123/408 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3263 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Niye talep var sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bazılarının grafiklerini de atmıştım birkaç gün önce.. Enerji sektörü son yıllarda çok kötüydü. Çoğunun borcu yüksek, bir de üzerine uzun süre girdi maliyetlerini fiyata yansıtamamışlardı. Ancak son dönem gelen zamlar ve düşen faizlerle 4. çeyrek bilançolarında olumlu seyir başlayabilir. En azından takibe almakta fayda var bence https://t.co/PkRzbU3ZUe

https://twitter.com/sonlio/status/11...414379008?s=19

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Niye talep var sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne bileyim ben....

ama sıra sıra götürürler...yarın sıra bunda...

3. Bugün %4 artıda, iştahlı alışlar geliyor

4. Sirket ciddi oranda borclu bu yuzden dusen faiz ortami hisseyi olumlu etkileyecektir. Yukselen elektrik fiyatlari yatay doviz de olumlu olacak. Piyasa kosullari bu sekilde giderse ciddi primler bizleri bekler.

1 Aylık Macd'de mavi kırmızıyı yukarı keserse, yukarı yönlü güzel hareketler izlenebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 1.34 kalkarsa zıplayalım bakalım.....y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    Ogleden sonra dolar gevserse piyasaya dunku gibi yine alim gelir.
    Sn Krepi arkadaş, sizi buralar da görmek ne güzel.Biz hala bu lanet kağıt dan kopadık.!!
    saygılar,

8. Ne zamandır yazmıyordum , ama girip bir o....u çocuklarına mesaj iletmek istedim. O....u çocukları , dillendirmeselerde bana göre batak enerji şirketlerinden bir tanesi nerdeyse son 1 ayda %50- 60 prim yaptı tavanlar çekiyor , muhtemelen 1 tl nin üstüne çekip bedelli açıklayacaklardır !!! ZOREN gibi neredeyse onca yatırım , onca satın almalara rağmen usd bazında 20 yıl öncesinin dibinde olan , HASILASI ve FAVOK leri güzel toparlamış olan ZOREN de , o.....u çocukları buralardan mal toplayacağını sanıyor . Miktirin gidin , Piyasada ne kadar batak ve işe yaramaz şirketler varsa %100 prim yapmış , şu anda dev şirketler arasında heleki Enerji şirketleri arasında en kelepiri ZOREN , burdan sana birşeyin BAŞINI veririz gel !!!!

SPek yada peruklunun biri okursa diye yazdım , diğer tüm hissedarlar kusuruma bakmasın !!! Böyle Borsanın da amk !!!
    *** speklerin dünyası !!!

Sayfa 123/408 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •