Sayfa 263/407 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3252 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Yeni halka arz için zoren'in uçurulması lazımki mllet halka ırz'da gönüllü ve hevesli olsun.

2. Çok gerekli olan bir bedelliye bu kadar tepki gösterilmesine anlam veremedim.Rüçhan hakkı pazarı diye bir piyasa var istemeyen rüçhanlarını satıp katılmaz olur biter.Burada genel yönetim ücretleri danışmanlık ücretleri şişirilerek soygun şirketi haline gelmiş hisselerin yüksek bedellli isteği ile 1500 milyar esas faaliyet karı yazan zoren i bir tutuyorsunuz arkadaşlar.

3. Eğer büyük hissedarın ödeme imkanı varsa ben %150 veya 200 bedelli artırım yapılmasının daha uygun olacağını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Yeni halka arz için zoren'in uçurulması lazımki mllet halka ırz'da gönüllü ve hevesli olsun.
    Hevese gerek yok yeni yöntemler (Ali Cengiz oyunları)geliştirildi. Son arzlar daki heveslere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. İsterse saptan samandan hisse olsun.

5. Daha borcunu ödememiş bir grup firmasi sirket, bedelliye niye katilsin? Zorlu holdingin payi kac? Grup firmasına yillardir ödenmeyen bir borç veren firmanın bedellisinin onaylanması ne kadar doğru? Zorlu holding zoren ruchanlarini da satarsa katilmazsa hissenin hali degeri ne olur? Bunlar çok mu normal yatırımcı dostu şeyler sizce?

6.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Pakistan’daki santraller en karlı olanları,Artık Türk şirketleri tüm dünyadaki fırsatları değerlendiriyor Orta Afrika ülkelerinde enerji yatırımları olanlar var.
    Zamanlama çok önemli aynı şirkete yanlış dönemde yatırım yapıp yıllarca beklersin ,doğru zamanda yatırım yapıp kısa sürede çok kazanırsın bu işler nasip ve hesap işi, selamlar.
    Sn. y.arslan'nın belirttiği koyu yazılı kısım pek çok hissede geçerlidir.

Ayrıca bedellide kayıtlı sermaye tavanına ulaşılmak zorunda değildir ki yapılan açıklamada "hedeflenen %100'e kadar bedelli sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payların miktarına, yeni pay alma hakkı kullanım fiyatına, ihraç edilecek payların satış yöntemini içeren sermaye artırımı kararının" yazılmıştır...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

7. İsrail gazının türkiyeye getirilmesi konusunda zoren için bir spekülasyon yaşanır mı sizce?

8.  Alıntı Originally Posted by End26 Yazıyı Oku
    İsrail gazının türkiyeye getirilmesi konusunda zoren için bir spekülasyon yaşanır mı sizce?
    Zoren in gazla işi varmı ki? Ben mi yanlış biliyorum. Zoren işi ağırlıklı yenilenebilir enerji değil mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 263/407 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •