Sayfa 111/749 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 881 - 888 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Takas Atan yokmu

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    hatirladin mi tulipomania dostum bu yazıyı . iligimizi kuruttu bu tahtada ki sebastian ama yikilmadik ayaktayiz,üstelik 375 lot artirmayi basardik.batarsakta hep beraber baticaz cikarsakta hepberaber cikicaz...bizim döşemeci sebastiani yanliz mi birakacam
    Hatırlamam mı Lakin ben trade etmekten sıkıldığım için kendi haline bıraktım.
    may the force be with you

3.  Alıntı Originally Posted by chief_engineer Yazıyı Oku
    Bugün kü yükselişte anladım ki gözü hala toprağa bakıyor, 6.90 ortalamayla da ben çıktım. Kalanlara sabır...
    Ara ara dipten döndü gibi göstererek mal çakmaya devam ediyor. Gözü toprağa bakmaya devam ediyor, enazından bir 6 ya değdirecek diye düşünüyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    Takas Atan yokmu

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takas takas ne yapacaksın takasları isteyen istediği aracı kurumdan cep to cep yapıyor. Kimi fake yabancı alımı gösterip sol vuruyor. Boş işlere kafa yormayın bence bu ülkede gündemi takip etmek takad analizi yapmaktan daha karlı oluyor. Birgünde binlerce satıs yazıp ertesi gün milyon alıs yazıyorlar. Para konusur. Gerisi hikaye. Sabır sabır sabır...

5. gecen vestelin ceo su yungul toplamda 4.5 milyar dolarlik batarya icin yatirim yapicaklarini aciklamisdi, ve buna istinaden hisseye giris yapmistim tabi girdikden sonra inanilmaz sekilde hissede baskiyi gordumm .su anda sirketin degeri 400 milyon dolarlara kadar dustu ama adamlar cinlilerle yuzde 50 ortaklik yapicagim diyor buda vestelin bu ise 2 milayr dolar yatirmasi demek. yani anlicaginiz arkadaslar bu ise basladikdan sonra benim kotu matematigim derki 2 milyar ordan hadi diyelim sirketin su anki degeri en kotu ihtimal 1 milyar dolar olsun yani anlicaginiz 3 milyar dolarlik en kotu sekilde sirketin degeri olmasi gerekiyor. tabi ki pil isinin yaninda yerli oto da var ve sarz istasyonlari isi vs. yani anlicaginiz arkadaslar su andaki baski bize sirket degerini unutturdu bir cok kisi karalari bagladi. evet bizim borsa boyle bir sey satariz cikariz ondan sonra ama ben sattim bu hisse uctu olur .kendi adima bu hisseye giris yaparken satis icin 2023 yilini sectim tabiki su andaki hareketleri beni kicik ediyor lanet ediyorum ama arkadaslar parada boyle kazaniliyor. 2013 -2014 yillarinda eregligi 1-2 lira arasi gidiyordu su anda 10 larda 10 kat, 3 tl lik tekfene aciyarak bakiyordumm su adan 22 lerde yani anlicaginiz arkadaslar parasini kisa vadede katlamak isteyen arkadaslar borsa da kaybetme olasiliginiz fazla uzun vadedeki arkadaslar icin kazanma sansi yuksek yeterkki buraya yatirdiginiz paraya ihtiyaciniz olmasin . bu kesinlikle benim dusuncemdir yatirim tavsiyesi degildir. herkese bol kazanclar saygilarimla

6.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    gecen vestelin ceo su yungul toplamda 4.5 milyar dolarlik batarya icin yatirim yapicaklarini aciklamisdi, ve buna istinaden hisseye giris yapmistim tabi girdikden sonra inanilmaz sekilde hissede baskiyi gordumm .su anda sirketin degeri 400 milyon dolarlara kadar dustu ama adamlar cinlilerle yuzde 50 ortaklik yapicagim diyor buda vestelin bu ise 2 milayr dolar yatirmasi demek. yani anlicaginiz arkadaslar bu ise basladikdan sonra benim kotu matematigim derki 2 milyar ordan hadi diyelim sirketin su anki degeri en kotu ihtimal 1 milyar dolar olsun yani anlicaginiz 3 milyar dolarlik en kotu sekilde sirketin degeri olmasi gerekiyor. tabi ki pil isinin yaninda yerli oto da var ve sarz istasyonlari isi vs. yani anlicaginiz arkadaslar su andaki baski bize sirket degerini unutturdu bir cok kisi karalari bagladi. evet bizim borsa boyle bir sey satariz cikariz ondan sonra ama ben sattim bu hisse uctu olur .kendi adima bu hisseye giris yaparken satis icin 2023 yilini sectim tabiki su andaki hareketleri beni kicik ediyor lanet ediyorum ama arkadaslar parada boyle kazaniliyor. 2013 -2014 yillarinda eregligi 1-2 lira arasi gidiyordu su anda 10 larda 10 kat, 3 tl lik tekfene aciyarak bakiyordumm su adan 22 lerde yani anlicaginiz arkadaslar parasini kisa vadede katlamak isteyen arkadaslar borsa da kaybetme olasiliginiz fazla uzun vadedeki arkadaslar icin kazanma sansi yuksek yeterkki buraya yatirdiginiz paraya ihtiyaciniz olmasin . bu kesinlikle benim dusuncemdir yatirim tavsiyesi degildir. herkese bol kazanclar saygilarimla
    Elektrikli yerli oto, şarj istasyonları ve 4 milyar tl lik batarya yatırımı.

Vestel bu 3 ü nü başarsın borsada tarih yazar ama şuan için "ne iş olsa yaparım abi" modunda.

Zaten 15 milyar tl yükümlülük var üstüne bu kadar yatırım. Bu işlerin altindan nasıl kalkacak izleyip göreceğiz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. hani nerede son durum üstünden 10 ay geçmiş var mı haber ? Anlaşma olmuş mu
    fabrika nereye kurulacak ?
    bu ülke koşullarında kim gelir buralara?
    benim bildiğim bu haberden sonra başka hiçbir bilgi gelmedi..
    önce güncel durumdan haberdar olmak gerekli

Sayfa 111/749 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •