Sayfa 112/747 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 889 - 896 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. hani nerede son durum üstünden 10 ay geçmiş var mı haber ? Anlaşma olmuş mu
    fabrika nereye kurulacak ?
    bu ülke koşullarında kim gelir buralara?
    benim bildiğim bu haberden sonra başka hiçbir bilgi gelmedi..
    önce güncel durumdan haberdar olmak gerekli

2.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    hani nerede son durum üstünden 10 ay geçmiş var mı haber ? Anlaşma olmuş mu
    fabrika nereye kurulacak ?
    bu ülke koşullarında kim gelir buralara?
    benim bildiğim bu haberden sonra başka hiçbir bilgi gelmedi..
    önce güncel durumdan haberdar olmak gerekli
    sayin 6.sense sunu soyleyebilirim bence gelisme varr .gelisme de su dur vestel ilk olarak nikel kobalt fabrikalarini uzerine gecirdi yuzde 50 sini diger gelisme ise devlet den alinan tesvik . su anda tesvik bekleniyor devletden gerekli girisimler yapildi .isterseniz yatirimci iliskileriniden ogrenebilirsinizz son durumu. bence pil yatirimi gelecegin isi kesinlikle . vestel bunu pas gecmicekkk be. bir kez daha tekrarliyorum bu yaziklarim saddece benim dusuncem dogru yada yanlis sadece dusuncemmmm olur yada olmazzz sadece kendi dusuncemmm. Bu konuda yatirim tavsiyesi vermiyorummm. saygilar

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Elektrikli yerli oto, şarj istasyonları ve 4 milyar tl lik batarya yatırımı.

Vestel bu 3 ü nü başarsın borsada tarih yazar ama şuan için "ne iş olsa yaparım abi" modunda.

Zaten 15 milyar tl yükümlülük var üstüne bu kadar yatırım. Bu işlerin altindan nasıl kalkacak izleyip göreceğiz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orda bile bir dümen yaptı
    Vestelin holding ten alacağı olan 250 milyon dolara karşılık madeni vestele verdi
    Bizim 250 milyon dolarıda iç etti

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim maliyet 10.50 10000 lot
    Yerli oto-batarya fabrikası-yerli medikal cihazlar ihalesi
    Bunlar gerçekleşir ise vesteli kimse tutamaz
    Bunlara güvenerek almıştım
    Şuan bekliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Varank: (Yerli otomobil) Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor

Sanayi Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobilde ilk prototipin 2019 sonunda üretilmesinin hedeflendiğini söyledi.

Varank Bütçe Sunumunda yaptığı konuşmada "Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor." diye konuştu.

Varank, şunları söyledi:

"Otomotiv endüstrisi 1,5 milyonun üzerinde ortalama yıllık üretim ve 30 milyar dolara varan ihracat hacmiyle sanayimizin öncü sektörlerinden biridir. Ülkemizin bu alandaki kapasite ve deneyimini Türkiye’nin Otomobili Projesiyle taçlandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılında TOBB ve özel sektörümüzün 5 büyük firması bir araya gelerek Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubunu kurdu. Sektörde uluslararası deneyime sahip bir CEO görevlendirdi, oluşturulan uzman kadro her geçen gün büyüyor.

Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor. Türkiye’nin Otomobili Projesi, Türk sanayisinin dönüşümü ve teknolojik atılımında önemli bir eşik olacak. Bu projeyi elektrikli ve sürücüsüz araç teknolojileri ve yazılımlarının milli kaynaklarla geliştirilmesi açısından bir fırsat olarak görüyoruz. Otomotiv sektörünün akıllı mobilite çözümlerine evrilmesiyle ortaya çıkan fırsat penceresinden mutlaka yararlanacak, ekosistemimizi bu yönde güçlendireceğiz."
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Yerli oto da üretim tarihi sürekli değişiyor

7.  Alıntı Originally Posted by sat Yazıyı Oku
    Yerli oto da üretim tarihi sürekli değişiyor

herkesin umudu yerli oto olmuş maalesef. Birgün Vestel çekilse bu işten ne olur merak ediyorum. Tek bir hadise yüzünden yüzlerce KY nin hayal kapısı oldu Vestel ve sürekli erimeye devam ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    Varank: (Yerli otomobil) Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor

Sanayi Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobilde ilk prototipin 2019 sonunda üretilmesinin hedeflendiğini söyledi.

Varank Bütçe Sunumunda yaptığı konuşmada "Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor." diye konuştu.

Varank, şunları söyledi:

"Otomotiv endüstrisi 1,5 milyonun üzerinde ortalama yıllık üretim ve 30 milyar dolara varan ihracat hacmiyle sanayimizin öncü sektörlerinden biridir. Ülkemizin bu alandaki kapasite ve deneyimini Türkiye�nin Otomobili Projesiyle taçlandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılında TOBB ve özel sektörümüzün 5 büyük firması bir araya gelerek Türkiye�nin Otomobili Girişim Grubunu kurdu. Sektörde uluslararası deneyime sahip bir CEO görevlendirdi, oluşturulan uzman kadro her geçen gün büyüyor.

Girişim grubu 2019 sonunda ilk prototipi üretmeyi hedefliyor. Türkiye�nin Otomobili Projesi, Türk sanayisinin dönüşümü ve teknolojik atılımında önemli bir eşik olacak. Bu projeyi elektrikli ve sürücüsüz araç teknolojileri ve yazılımlarının milli kaynaklarla geliştirilmesi açısından bir fırsat olarak görüyoruz. Otomotiv sektörünün akıllı mobilite çözümlerine evrilmesiyle ortaya çıkan fırsat penceresinden mutlaka yararlanacak, ekosistemimizi bu yönde güçlendireceğiz."
    Daha fabrika yok bunlar 2019 da üretime başlıyor aynı her secimde olmayan milli tank Altayı reklam etmeye dönüşmese bari

Sayfa 112/747 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •