Special Days Image
Sayfa 206/746 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by balkabağı Yazıyı Oku
    son bir haftayı düşündüğümüzde çok hızlı yükselişle neredeyse iki katına yükseldi, ancak hatırlayalım geçen yıl borsa 120 binlerde seyrederken vestel 10 lira 12 liralarda hareket ediyordu, beklentileri de dikkate aldığımızda bence bu seviyeler vestel için pahalı değil, ama biz bir hafta önceki fiyatını düşündüğümüz için hisseyi pahalı gibi algılıyoruz, vestel bu seviyeleri haketse de bir haftada ikiye katlayan hisseye de her küçük yatırımcı kolay kolay yaklaşamaz, cesaret ister gerçekten, ben bekliyorum inşallah daha iyi yerlere gelecektir,

yatırım tavsiyesi değildir, ben kim yatırım tavsiyesi kim
    yorumunun altina imzami atarim kardes. cok dogru ayni dusuncedeyiz. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by balkabağı Yazıyı Oku
    son bir haftayı düşündüğümüzde çok hızlı yükselişle neredeyse iki katına yükseldi, ancak hatırlayalım geçen yıl borsa 120 binlerde seyrederken vestel 10 lira 12 liralarda hareket ediyordu, beklentileri de dikkate aldığımızda bence bu seviyeler vestel için pahalı değil, ama biz bir hafta önceki fiyatını düşündüğümüz için hisseyi pahalı gibi algılıyoruz, vestel bu seviyeleri haketse de bir haftada ikiye katlayan hisseye de her küçük yatırımcı kolay kolay yaklaşamaz, cesaret ister gerçekten, ben bekliyorum inşallah daha iyi yerlere gelecektir,

yatırım tavsiyesi değildir, ben kim yatırım tavsiyesi kim
    Geçen sene malum yerli araba ayağına 12 liraya yükseldi. SOnrası malum vere vere 5 lira oldu. 1 yıl tepki vermedi neredeyse 5-6 arası sağlam mal aldılar ve kimse ne olduğunu anlamadan ve kimseyi kağıtta bırakmadan 10 oldu dün. Kapanışa 10 girip 10,5 çıktı. Sana bana 1 bir kazandırmayanlar kağıtta kimse kalmayınca 50 kademe işlemsiz yukarı atabiliyorlar...Sabah 11'de gösterdiler şimdi vere vere geliyorlar. aaa çok düştü bende alayım bedava diyen herkes bol bol alabilir buralardan. Malum bu sağlam operasyon bittiğinde herkes gözünü açmış olur Vestel'de

3. kapanışa doğru dünkü gibi yine bir antraksiyon yaparsa,çok şeyler olur,

ama her zaman papaz pilav yemez...

tersi olursa oyun bitti demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by balkabağı Yazıyı Oku
    hissedeki hareketler oldukça sert, gün içerisinde sürekli hızlı bir biçimde pozitif veya negatife dönüş yapabiliyo, günün sonunda ne olacağını kestiremiyorum, varsa çözebilen beri gelsin
    ben yillardir bu tahtayi takip ederim ama çözemedik gitti tüm hareketlerini
    spek harici kimsede bilemez ne olucağini
    şuan ki görüntüye göre, keşke 11.20 gösterdiği anda mallari verseymisiz diyebiliriz

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Sebastian bu sagi solu belli olmaz. Yarin ikinci seans finali yapar, haftasonuna kafasi rahat girer.

7. 20 yıldır bu işin içindeyim böyle al sat fırsatı veren hisse görmedi

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. rüya bitti anlaşılan

Sayfa 206/746 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •